Światowy design w polskich łazienkach

W Polsce z roku na rok mamy dostęp do coraz większej ilości światowych marek, które zajmują się produkcją ceramiki łazienkowej. Firma Keramag, która jest obecna na niemieckim rynku od ponad 100 lat jest coraz bardziej ceniona w naszym kraju za zamiłowanie do piękna oraz produkty najwyższej jakości. Produkty firmy Keramag znajdziemy w ofercie Sanitec KOŁO.

846497dc2454372c836943df3a86f272

Produkty Keramag cechują się najwyższą jakością oraz pomysłowymi rozwiązaniami, które można zastosować w łazienkach o różnych wielkościach i kształtach. Każda z serii ma swoją osobowość i styl – jest także dopracowana w najdrobniejszych detalach, o co zadbali światowej sławy projektanci, tacy jak: Antonio Citerrio, Michael Schmidt czy Cornelia Thies.

Z potrzeby piękna

Dostępne w ofercie Keramag Design serie mebli i ceramiki łazienkowej: Citterio, Silk, Preciosa 2 i myDay, stelaż Universal oraz wanna Mattis to ekskluzywne wyposażenie łazienek dla tych, którzy oczekują ponadprzeciętnego komfortu i wyjątkowej formy. Meble i ceramika także są dostępne w różnych stylach – geometrycznych, odznaczających się prostotą, naturalnością, funkcjonalnością oraz lekkością.

W stronę nowoczesności

77388a381ff9b7e05c019c62ea1f5d39

Rozwiązania, takie jak szkliwo KeraTect czy system odpływowo-przelewowy Clou, są przykładem wprowadzania innowacji z jednejstrony wpływających na komfort użytkowania i bezpieczeństwo, a z drugiej będących przejawem troski o środowisko naturalne. KeraTect to specjalnie opracowane szkliwo, które cechuje łatwość w pielęgnacji przy ograniczonym zużyciu środków chemicznych i wyjątkowa trwałość, objęta 30-letnią gwarancją połysku. System Clou umożliwia stworzenie jednolitej powierzchni ceramicznej umywalek i bidetów, bez zbędnych otworów, dzięki czemu zyskujemy większe zabezpieczenie przed zalaniem.
Produkty Keramag są przeznaczone dla osób wymagających, którzy cenią sobie rozwiązania z najwyższej półki i lubią otaczać się pięknem oraz funkcjonalnością. Dzięki różnorodności produktów, wszyscy, nawet najbardziej wymagający Klienci, znajdą urządzenia dopasowane do swoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.