Szafki łazienkowe – pomysły na aranżację łazienki

Meble łazienkowe ułatwiają możliwie korzystne użycie przestrzeni – dzięki nim możemy zarówno korzystać z przestrzeni, jak i ją zachować. Korzystamy z niej umieszczając wszystkie przedmioty codziennego użytku wewnątrz zawieszanych szafek łazienkowych, a oszczędzamy ją – pozostawiając przestrzenie nad i pod meblami wolne.

Meble ścienne – komfort i walory estetyczne

Szafki do zawieszenia na ścianie to świetne rozwiązanie do łazienek wąskich i podłużnych. Gdy nie ma miejsca do zagospodarowania na podłodze, punkt ciężkości łazienki musi przenieść się wyżej, aby można było swobodnie poruszać się wewnątrz pomieszczenia. Producent mebli i akcesoriów łazienkowych Sanitec posiada szeroką gamę produktów, dzięki którym możliwe będzie korzystne urządzenie niewielkich wnętrz łazienkowych. W serii mebli NOVA PRO znajdziemy m.in. szafki boczne do instalacji na ścianie, wykonane z płyty wilgocioodpornej w kolorze białym, wyposażone w chromowane uchwyty i regulowane półki z płyty. Są one łatwe do utrzymania w higienicznym stanie, jak również pojemne i wygodne, dzięki czemu łazienka będzie uporządkowana i schludna pod każdym względem. Szafka może być również wyposażona w lustro na zewnętrznych drzwiczkach, które doda wrażenia lekkości łazience oraz umożliwi zaoszczędzenie miejsca, które zajęłoby samodzielne lustro. Szafki NOVA PRO posiadają wewnątrz gniazdka, do których można podłączać łazienkowe urządzenia elektryczne, takie jak: maszynka do golenia, suszarka, lokówka.

Dodatkowym atutem szafek łazienkowych z kolekcji NOVA PRO jest system cichego domykania, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnego trzaskania, jak również  system push-to-open, który w połączeniu z mechanizmem cichego domykania zwiększa komfort użytkowania mebli, sprawiając, że jest ono lekkie, ciche i przyjemne. Zestaw mebli NOVA PRO można uzupełnić akcesoriami takimi jak np. kosz na bieliznę.

Szafki ścienne – rozwiązanie eleganckie i praktyczne

Szafki łazienkowe posiadają obecnie wiele praktycznych funkcji, dzięki którym możliwe jest stworzenie wygodnych i stylowych wnętrz, także w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Połączenie płyty wilgocioodpornej z wewnętrznymi gniazdkami elektrycznymi, ruchomymi półkami i lustrem czyni szafki ścienne meblami o wielostronnym zastosowaniu, dzięki którym urządzenie łazienki stanie się prostsze i bardziej efektywne z punktu widzenia estetycznego i praktycznego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.