Szafki podumywalkowe Koło Twins

Umieszczoną na ścianie umywalkę warto wyposażyć w niewielką, lecz praktyczną szafkę podumywalkową, która umożliwi bezpieczne przechowywanie przyborów higienicznych codziennego użytku, jak również zwiększy walory estetyczne łazienki.

Styl, wygoda i technologia
2721789484jpgWykonane z wilgocioodpornej płyty szafki podumywalkowe KOŁO Twins to meble, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnej łazience. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy montaż na ścianie, a minimalistyczny wygląd szafki sprawia, że wiszącą umywalkę można idealnie obudować nie tworząc przy tym wrażenia zagracenia w pomieszczeniu. Doskonała jakość materiałów, z których wykonane są szafki TWINS umożliwia korzystanie z mebli przez długi czas bez konieczności walki z grzybem, pleśnią i innymi niszczącymi czynnikami. Szeroka gama kolorystyczna produktów daje możliwość znalezienia odcienia pasującego do każdej łazienki. Szafki TWINS występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu meble te można umieścić zarówno w przestrzennych, jak i w niewielkich pomieszczeniach. Użytkowników na pewno ucieszy mechanizm cichego domykania, w który wyposażone są meble – dzięki temu codzienne korzystanie z łazienki stanie się jeszcze bardziej komfortowe. Możliwość uniknięcia nieprzyjemnego odgłosu trzaskających drzwiczek to zdecydowany atut tych mebli. Nowoczesna i prosta linia szafek podumywalkowych TWINS, brak zbędnych ozdób (zamiast tego praktyczne chromowane uchwyty) i wykorzystanie klasycznych kolorów we współczesnej aranżacji (np. platynowy połysk, biały połysk lub srebrny grafit) to cechy, które składają się na atrakcyjny wygląd i funkcjonalność tych mebli. Szafki podumywalkowe KOŁO Twins wyposażone są dodatkowo w wewnętrzną regulowaną półkę z płyty, która ułatwia rozmieszczenie przechowywanych w szafce przedmiotów.

Piękne i wygodne meble – piękniejsza łazienka
Instalacja szafek w okolicy zlewu przekłada się na większą wygodę korzystania z łazienki (przestrzeń na przyrządy higieniczne, środki czystości itp.), bezpieczeństwo (możliwość umieszczenia np. suszarki, detergentów itp. przedmiotów łazienkowych), jak również zwiększone walory estetyczne pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.