Szafki ścienne – połączenie stylu i wygody

Meble łazienkowe mogą pełnić wiele istotnych funkcji, wzbogacających wnętrze łazienki od strony praktycznej i estetycznej. Szafki do powieszenia na ścianie to meble zarazem nadające pomieszczeniu lekkości i elegancji, jak i umożliwiające maksymalne wykorzystanie przestrzeni i wprowadzenie porządku.

Higiena i design – szafki łazienkowe
Meble, które można umieścić na ścianie to podstawowe rozwiązanie dla łazienek o niewielkich rozmiarach. Odciążają one podłogę, umożliwiają swobodne poruszanie się po łazience, stanowią przestrzeń, w której możemy umieścić wszystkie przyrządy łazienkowe, z których korzystamy na co dzień. Sanitec posiada szeroką gamę produktów przeznaczonych do aranżacji łazienki, od sanitariatów po meble. W serii NOVA PRO znajdziemy duży wybór najwyższej jakości mebli do umieszczenia na ścianie: szafki wiszące boczne NOVA PRO PREMIUM w kolorze połyskliwej bieli lub w szarości lava mat, które doskonale uzupełnią współczesną minimalistyczną łazienkę; jak również szafki wiszące z lustrem NOVA PRO, wyposażone w panele osłonowe z zestawem oświetleniowym, dzięki którym zaoszczędzimy przestrzeń w łazience i zgromadzimy toaletowe drobiazgi w jednym miejscu.
Najlepszej jakości materiały, odporne na wilgoć, grzyby i pleśnie oraz na działanie promieni UV to gwarancja trwałości mebli i łatwości w utrzymywaniu ich w czystości. Technologia cichego domykania, w które wyposażone są meble firmy Sanitec niweluje hałas i nieprzyjemne trzaskanie. Gniazdka elektryczne, które znajdziemy wewnątrz szafek ułatwiają wykonywanie różnych czynności higienicznych bez konieczności przemieszczania się w nadmiarze – stojąc przed szafką z lustrem na zewnętrznych drzwiczkach możemy suszyć włosy lub włączyć maszynkę go golenia. Meble tego rodzaju przystosowane są do wszystkich wymogów współczesnego trybu życia, pozwalając na możliwie szybkie i proste wykonanie wszystkich czynności higienicznych.


Oszczędność, porządek, piękny wygląd – zalety łazienkowych mebli ściennych
Aby przystosować łazienkę do współczesnego stylu życia, cechującego się pośpiechem i ograniczonym czasem na wykonywanie różnych czynności, warto zainteresować się wielostronnymi rozwiązaniami w aranżacji wnętrz. Meble Sanitec NOVA PRO łączą najlepsze tendencje w designie z pragmatyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.