Trendy i innowacje – ceramika łazienkowa Hybner

Nie tylko zagraniczni producenci mogą szczycić się ceramiką łazienkową najwyższej jakości. Hybner to jedna z polskich firm produkujących ceramikę łazienkową zgodnie z najnowszymi trendami i osiągnięciami technologicznymi. Ceramika łazienkowa marki Hybner wyróżnia się nie tylko doskonałym designem, ale także zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technicznych.

Modne kolekcje

Hybner

W asortymencie Hybner można znaleźć pełną gamę produktów służących do wyposażenia łazienki. Meble, akcesoria i urządzenia ceramiczne projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa, choć nie brakuje wśród nich klasycznych serii. Już na pierwszy rzut oka spośród serii urządzeń ceramicznych Hybner wyróżnia się Benque. Kolekcja dostępna jest w dwóch wariantach: białym i czarnym. Umywalki, miski wc i bidety Benque to nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe urządzenia, które dzięki oryginalnej formie dobrze sprawdzą się w designerskim i minimalistycznym wnętrzu. Szczególne wrażenie robi ceramika w kolorze czarnym, przeznaczona raczej dla odważnych. Ciekawie prezentują się także kolekcje Retro i Klaudia, o wyrafinowanej i eleganckiej formie. W ofercie Hybner znajdziemy również kolekcje odpowiednie do łazienki dziecięcej i dla osób niepełnosprawnych.

Czystość przede wszystkim

Hybner

Marka Hybner to nie tylko nienaganny wygląd. Z troski o czystość i ekologię powstały rozwiązania pozwalające zaoszczędzić wodę, środki czystości oraz cenny czas, jaki przeznaczamy na utrzymanie higienicznej czystości. Zamknięty kołnierz z otworkami stosowany z miskach i kompaktach wc to sposób na jak najdokładniejsze spłukiwanie i idealne mycie urządzenia. Zamiast jednego silnego strumienia, uzyskujemy kilka mniejszych strumieni wypływających pod różnym kątem z otworków o specjalnie dobranym kształcie.
W utrzymaniu higieny pomocna jest powłoka antybakteryjna Flash. Powłoka o właściwościach odpychających wodę, tłuszcz i olej zabezpiecza ceramikę przed gromadzeniem się brudu. Zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę tak, jak ma to miejsce w tradycyjnych urządzeniach ceramicznych, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość czyszczenia ceramiki. Dodatkowo powłoka Flash działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Można ją zastosować do wszystkich urządzeń ceramicznych i desek marki Hybner.

zdjęcie główne: www.hybner.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.