Ulubione umywalki Polaków – ranking

Umywalka to ten element naszej łazienki, z którego korzystamy najczęściej. Nic dziwnego, że wybierając umywalkę chcemy, aby była funkcjonalna, wygodna, a przy tym dobrze dopasowana do reszty wnętrza. Jeśli szukacie najlepszej umywalki, a nie chcecie utonąć w gąszczu kuszących ofert, koniecznie sprawdźcie jakie umywalki były wybierane najchętniej w ostatnich miesiącach.

Ulubione umywalki Polaków

umywalka
fot. viverto.pl

Kolejny ranking z cyklu Dobry Produkt przeprowadzony przez portal branżowy Ryneklazienek.pl tym razem dotyczył ulubionych umywalek Polaków. Pod uwagę były brane głosy respondentów z firm handlowych z całego kraju. Podstawowym kryterium była popularność konkretnych modeli oraz poszczególnych typów umywalek. Wyniki nie przynoszą wielkich niespodzianek, jednak jeśli szukacie nowej umywalki, z pewnością mogą okazać się pomocne.

Wygrała prostota

umywalka
fot. kolo.com.pl

Jak się okazuje, w ostatnim czasie Polacy zdecydowanie preferowali umywalki stawiane na blat oraz wpuszczane w szafkę. Umywalki stojące na blacie to jeden z dominujących trendów ostatnich lat, z kolei umywalka wpuszczona w szafkę to całkiem praktyczne rozwiązanie, które dobrze sprawdza się w niewielkich, często u nas spotykanych łazienkach. Szczególną popularnością cieszyły się umywalki powiązane z konkretną kolekcją mebli, co pokazuje, że Polacy chętnie sięgają po kompleksowe rozwiązania, gwarantujące spójną estetyczną wizję. Niezaprzeczalnymi zwycięzcami tej edycji rankingu były marki Roca i Koło. Ci dwaj dobrze znani polskim klientom producenci od lat zajmują czołowe miejsca w rankingach ceramiki łazienkowej, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Umywalka z opisywanej już przez nas kolekcji Roca Gap po raz drugi okazała się ulubionym modelem polskich klientów. Niewiele mniej punktów zdobyła umywalka Traffic marki Koło, która w szybkim tempie trafiła w gusta Polaków.
Proste, minimalistyczne formy, brak zbędnych upiększeń i szerokie powierzchnie to najważniejsze cechy umywalek z pierwszej dziesiątki rankingu. Czas pokaże, czy jego wyniki wpłyną na nowe propozycje producentów ceramiki sanitarnej.

Zdjęcie główne: www.modrastrecha.sk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.