Umywalka do niewielkiej łazienki – seria Nova Pro i Rekord

Niewielka i poręczna umywalka to niezbędny element wyposażenia w każdej łazience, zwłaszcza w pomieszczeniu, w którym brakuje wolnego miejsca. Wykorzystanie powierzchni ścian do zawieszenia umywalki może okazać się jedynym sposobem na polepszenie funkcjonalności takiej łazienki, np. z wykorzystaniem umywalek Koło Nova Pro lub Rekord.


Umywalki prostokątne i owalne – modele odpowiednie do każdej łazienki
Wybór rodzaju umywalki wiąże się zarówno ze stroną techniczną i funkcjonalnością urządzenia (np. materiały, technologia), jak również z jego wyglądem – w pewnych pomieszczeniach lepiej sprawdzą się umywalki prostokątne, w innych te o owalnym kształcie. Linia umywalek Koło Nova Pro (z otworem i/lub przelewem lub bez otworu i/lub bez przelewu) to eleganckie prostokątne urządzenia łazienkowe o łagodnych liniach i zachwycającej powierzchni, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Kształt i wielkość umywalek Nova Pro gwarantuje łatwą instalację nawet w przestrzeniach trudnych do zaaranżowania, np. w rogu ciasnej łazienki. Dość głęboka, choć nieduża misa umywalki sprzyja komfortowemu korzystaniu z urządzenia i zapobiega rozchlapywaniu się wody. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać różne modele – z przelewem lub bez. Nawet tak niewielka umywalka jak np. Nova Pro 65×40 cm może posłużyć za łazienkową półeczkę, np. na dozownik do mydła. Prostokątna umywalka to świetny wybór do każdej łazienki – jej uniwersalna elegancja sprawdzi się w łazienkach urządzonych w stylu klasycznym, jak i w bardziej nowoczesnych wnętrzach. Seria umywalek owalnych Rekord to zdecydowanie lepszy wybór do łazienek tradycyjnych – opływowy kształt urządzenia gładko wpisuje się w przestrzeń i uzupełnia ją. Rozmiar i kształt urządzenia sprzyja oszczędności miejsca w łazience i bezpieczeństwu (brak kantów). Głębokość wynosząca 49 cm (np. model Rekord 65×49 cm) ogranicza rozlewanie się wody i zwiększa funkcjonalność umywalki – po napełnieniu i zatknięciu odpływu można w niej wykonać różne czynności, nawet niewielkie pranie.
Mała umywalka – wiele zalet
Oszczędność przestrzeni w łazience, komfort i higiena, możliwość przystosowania nawet wymagającej łazienki do naszych potrzeb to niewątpliwe zalety małych i praktycznych umywalek Koło Nova Pro i Rekord. Prostokątny lub owalny kształt może zmienić lub podkreślić styl dominujący w pomieszczeniu i wzbogacić jego wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.