Umywalki Cristalstone z odpływem liniowym

Choć odpływ liniowy to wciąż element bardzo nowoczesny, zdążyliśmy się już do nich przyzwyczaić w kabinie prysznicowej, ale umywalka z odpływem liniowym? Czy takie rozwiązanie nadaje się do tego elementu łazienki? Oto najważniejsze informacje o działaniu i montażu umywalki z odpływem liniowym marki Cristalstone.

Odpływ liniowy – bardziej higieniczny i łatwiejszy w czyszczeniu

Na początek kilka słów o zaletach umywalek z odpływem liniowym. Podobnie jak w przypadku brodzików, wyposażonych w tego typu rozwiązanie, umywalki bez klasycznego korka czy innej formy odpływu są łatwiejsze w czyszczeniu. Wyczyszczenie odpływu wygląda tak samo jak całej reszty umywalki, nie wymaga on dokładniejsze szorowania jak ma to miejsce np. w umywalkach z okrągłym metalowym odpływem.

fot. cristalstone.pl

Wzorcowy przykład minimalistycznego designu

Niewątpliwym atutem umywalek z odpływem liniowym jest ich nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Umywalki Cristalstone to wzorcowy przykład ceramiki łazienkowej o prostej, oszczędnej, a zarazem eleganckiej formie. Odpływ liniowy to nie jedyna cecha umywalek Cristalstone, która sprawia, że wyglądają one wyjątkowo wyrafinowanie. Ten efekt został osiągnięty także dzięki satynowo-matowemu wykończeniu. Zastosowania materiału Solid Surface to gwarancja doskonałego wyglądu przez długi czas, na matowej powierzchni jakiekolwiek rysy i zadrapania są niewidoczne, a w razie potrzeby możliwe jest poddanie umywalki procesowi regeneracji.

Montaż umywalki z odpływem liniowym

Klientów rozważających zamontowanie umywalki z odpływem liniowym często zastanawia jeszcze jedna kwestia – jak podłączyć tego typu urządzenie. Odpowiedź jest prosta, w przypadku umywalek Cristalstone możliwe jest podłączenie do tradycyjnej instalacji, bez stosowania dodatkowego sprzętu. Dzięki zastosowaniu korytka ze specjalnym spadem woda z odpływu liniowego może trafiać do normalnego syfonu. W tradycyjny sposób przebiega także konserwacja całego systemu, a więc nowoczesna i designerko wyglądająca umywalka z odpływem liniowym może być zastosowana w niemal każdej łazience.

Zdjęcie główne: www.cristalstone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.