Umywalki do małych łazienek

Prosta instalacja, możliwość zawieszenia sanitariatu na ścianie, trwały materiał i doskonale wyprofilowany kształt to cechy, które musi posiadać idealna umywalka, którą umieścimy w niewielkiej, kłopotliwej w aranżacji łazience. Aby przystosować pomieszczenie do wygodnego użytku na co dzień, warto zwrócić uwagę na małe umywalki, które doskonale łączą styl i pragmatykę.

Narożne, owalne, asymetryczne – umywalki do niewielkiej przestrzeni

Aranżacja małej łazienki to niełatwe zadanie – należy wykazać się nie lada pomysłowością, aby wygodnie urządzić tak trudne do przystosowania pomieszczenie. Producent sanitariatów i mebli łazienkowych Sanitec oferuje szeroką gamę produktów do wyposażenia łazienki, wśród nich umywalki wykonane z najwyższej jakości, niezwykle trwałych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów, które dzięki swoim rozmiarom stanowią doskonałe uzupełnienie niedużej łazienki. Seria umywalek NOVA PRO przystosowanych do zawieszenia na ścianie (mocowanie na śrubach) składa się z sanitariatów o wielkości ok. 35-45 cm i głębokość ok. 25-35 cm. Występują one w wielu kształtach – od owalnego, wprowadzającego do łazienki nutę lekkości i delikatności, przez asymetryczny i narożny, które to wprowadzą do pomieszczenia akcent bardziej nowoczesny. Te małe umywalki zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników – dzięki lśniącym powierzchniom stanowią niezwykle estetyczny akcent w łazience, a trwały i odporny materiał, z którego są wykonane gwarantuje komfortowe korzystanie z urządzeń przez długi czas. Także niewielka umywalka może doskonale podkreślić styl, który dominuje w aranżacji pomieszczenia – w łazience urządzonej w stylu klasycznym najlepiej odnajdzie się umywalka owalna, a w łazience nowoczesnej sprawdzi się lśniąca miała miska o kształcie prostokątnym lub narożnym. Miski umywalkowe NOVA PRO są łatwe w utrzymaniu w czystości i niezwykle trwałe – korzystanie z nich jest wygodne i bezproblemowe, a zainwestowane pieniądze zwrócą się po latach używania bez konieczności wykonywania większych napraw.

Zalety małej umywalki

Przystosowanie małych rozmiarów łazienki do codziennego używania wymaga zastosowania mebli i urządzeń sanitarnych zaprojektowanych specjalnie z myślą o ograniczonej przestrzeni. Wśród zalet umywalek Sanitec NOVA PRO należy wymienić najwyższej jakości trwały materiał, estetyczne wykończenie, łatwość montażu, szeroki wybór kształtów i ich łatwość w utrzymaniu w czystości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.