Umywalki i postumenty

Umywalka to sanitariat łazienkowy, który można montować na wiele sposobów; w bogatej ofercie produktów firmy Sanitec znajdziemy liczne rodzaje umywalek, możliwe do instalacji z postumentem lub półpostumentem, w zależności od naszego gustu i ogólnego wystroju łazienki.

Niezbędne wyposażenie każdej łazienki
Postumenty i półpostumenty to niezbędne wyposażenie łazienki, dzięki którym możliwe jest zakrycie nieestetycznych części umywalki, rur oraz syfonu. Producent wyposażenia łazienkowego Sanitec posiada w swojej ofercie szeroki wybór postumentów i półpostumentów wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym w praktyczny i estetycznie satysfakcjonujący sposób uda nam się wykonać instalację umywalki. W zależności od wystroju dominującego w łazience, istenieje możliwość wyboru półpostumentu, który nada pomieszczeniu wrażenia lekkości (dzięki zawieszeniu go na ścianie, bez opierania na podłodze) bądź postumentu, który z kolei może nadać wnętrzu wrażenia powagi i głębi. Zarówno postumenty, jak i półpostumenty mogą nadać wnętrzu cechy stylu dekoracyjnego, na którym najbardziej nam zależy, mimo iż stanowią w pierwszym rzędzie element konstrukcyjny, niezbędny do montażu umywalki. W ofercie firmy Sanitec znajduje się wiele interesujących propozycji do każdej łazienki. Warto zwrócić uwagę na takie produkty jak np. postument pod umywalkę KOŁO NOVA PRO, który doskonale nadaje się do urządzenia klasycznej, jasnej łazienki, jak półpostument Traffic, do kompletowania z umywalkami z tej samej serii. Wszystkie wymienione elementy wyposażenia łazienkowego przechodzą odpowiednie testy wytrzymałościowe, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i trwałość sprzętu, jak również odporność na potencjalnie szkodliwe czynniki obecne w łazience, np. uszkodzenia mechaniczne, detergenty itp.

Dobrze urządzona umywalka
Instalacja postumentów i półpostumentów to nie tylko konieczność w trakcie remontu łazienki, zwłaszcza instalacji sanitariatów, lecz także okazja, aby nadać łazience cechy naszego ulubionego stylu oraz przygotować pomieszczenie do komfortowego użytkowania. Warto sprawdzić bogatą ofertę produktów firmy Sanitec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.