Umywalki inspirowane architekturą – Cristalstone Linea Ideal i Separado

Nowoczesne umywalki Cristalstone, stworzone z innowacyjnego konglomeratu to synonim luksusu i najwyższej jakości, dostępnych na wyciągnięcie ręki. Umywalki z kolekcji Linea Ideal i Separado nie tylko tworzą charakter łazienki, ale także gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie.

fot. cristalstone.pl

Do stworzenia dwóch nowych kolekcji projektanci marki Cristalstone zainspirowali się architekturą największych metropolii świata. W kolekcji Separado znalazła się umywalka Vidrio Uno, stworzona wspólnie z Luxum – najsłynniejszym biurem wyposażenia łazienek na wymiar. Spośród ośmiu modeli w kolekcji Separado, ten spotkał się z największym aplauzem. Zawdzięcza to ekskluzywnemu i niezwykle starannemu designowi, z asymetrycznym rantem i matową strukturą powierzchni. Inspiracją do stworzenia Vidrio Uno był brazylijski Salwador. Wyrazisty i ponadczasowy styl tej umywalki doskonale oddaje charakter metropolii, łączącej wpływy europejskie i latynoskie.

W kolekcji Separado szczególną uwagę przykuwa także oryginalna umywalka Tuba, nawiązująca do architektury Tokio – metropolii, w której japońska tradycja spotyka się ze współczesnością. Prosta i elegancka misa o cienkich i wydłużonych rantach wygląda niezwykle harmonijnie. Kształty umywalki pomagają wprowadzić się w nastrój błogiego relaksu, a do tego są wyjątkowo piękne i estetyczne. To uniwersalny model dla osób szukających nieskomplikowanych, eleganckich i czystych form.

Nieco inaczej prezentuje się umywalka z kolekcji Linea Ideal. U600-MCOLC to model o niezwykle wyrazistej i unikatowej formie. Twórcy tej umywalki inspirację czerpali z serca Polski – Warszawy, miasta dynamicznego i pełnego kontrastów. Prosta, geometryczna umywalka U600-MCOLC posiada odpływ liniowy, który ożywia jej bryłę i nadaje designerskiego charakteru.

fot. cristalstone.pl

Warto dodać, że nowe umywalki Cristalstone zostały wykonane z konglomeratu opracowanego wspólnie z zespołem technicznym Luxum. Materiał jest ten jest nie tylko niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia, ale także w pełni bezpieczny dla zdrowia. Jego czyszczenie nie wymaga wysiłku, a wygląd utrzymuje się w doskonałym stanie na długie lata.

Zdjęcie główne: www.cristalstone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.