Umywalki nablatowe Critsalstone – wyjątkowe wzornictwo i trwałość kompozytu

Designerskie umywalki nablatowe często stają się głównym elementem wizualnym łazienki. Jednocześnie ważna jest jakość ich wykonania, trwałość, wytrzymałość. O obu właściwościach tego typu umywalek pomyśleli projektanci marki Cristalstone, oferującej kilka bardzo ciekawych modeli umywalek nablatowych.

fot. cristalstone.pl

Umywalka nablatowa – dlaczego to dobry wybór?
W nowoczesnych, modnie urządzonych łazienkach umywalka nablatowa to niemal must have. Niewątpliwie ten trend, wykreowany już kilka lat temu, ma się coraz lepiej. Designerski wygląd to jednak nie jedyne zalety tego rodzaju urządzenia. Umywalka stawiana na blacie jest z wielu powodów praktyczniejsza niż chociażby wpuszcza w blat. Po pierwsze, dzięki większej pojemności i wysokim rantom zapewnia większy komfort użytkowania. W takiej umywalce można swobodnie umyć głowę lub zrobić pranie ręczne, bez obawy, że zalejemy wszystko wokół. Po drugie, dzięki swojej budowie umywalka nablatowa jest łatwa w czyszczeniu – bez problemu można dotrzeć do wszystkich jej zakamarków. Wreszcie, oszczędność miejsca. Budowa umywalek stawianych na blat sprawia, że ich podstawa opiera się na stosunkowo niewielkiej powierzchni blatu.

Umywalki nablatowe Cristalstone
Wszystkie te zalety sprawiają, że na rynku pojawiało się mnóstwo modeli umywalek nablatowych o o różnorodnych formach, kształtach ścianek, z niemal każdego dostępnego materiału. Godna polecenia jest z całą pewnością oferta firmy Cristalstone. Umywalki tego producenta zostały wykonane ze specjalnego kompozytu, który doskonale utrzymuje temperaturę wody, nie żółknie i nie szarzeje, jest niezwykle trwały i odporny na chemię. Dodatkową zaletą tego materiału jest jego lekkość, dzięki której umywalka nie obciąża zanadto blatu.

Ważnym atutem umywalek nablatowych Cristalstone jest ich wzornictwo. Model Vidrio Uno posiada asymetryczne, falujące ranty. Vidrio Cuatro i Vidrio Cinco to produkty o solidnym wyglądzie, przypominającym małe wanienki – idealnie sprawdzą się np. w łazienkach w stylu industrialnym. Z kolei Cubo 35 to bardzo oryginalna umywalka w kształcie kostki, która może stać ozdobą zarówno designerskiego, jak i klasycznego wnętrza.

Zdjęcie główne: www.cristalstone.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.