Umywalki nablatowe dla wymagających od Bathco

Bathco to pochodząca z hiszpańskiej Kantabrii marka, której specjalnością jest tworzenie wyjątkowych umywalek. Produkty Bathco to niewątpliwie klasa premium, zarówno jeśli chodzi i jakość wykonania, zastosowane materiały i technologie, funkcjonalność i wzornictwo – coś, co wyróżnia tego producenta spośród setek innych.

fot. thebathcollection.com

Oferta umywalek Bathco to ponad 300 modeli o różnych kształtach i wymiarach. Hiszpański producent oferuje ponadto szeroki wybór materiałów, m.in.: ceramikę, kamień, szkło, dolomit. Ważną zaletą oferty umywalek Bathco jest to, że można w niej znaleźć produkt odpowiedni do niemal każdej łazienki. Nie brakuje w niej umywalek asymetrycznych, wąskich, narożnych, czyli dostosowanych do nietypowych lub wyjątkowo ciasnych wnętrz.

Na targach Cersaie 2018 Bathco zaprezentowała niezwykle ciekawe i przykuwające uwagę modele i kolekcje, które nie uszły chyba niczyjej uwagi. Bathco Atelier to bardzo oryginalna seria umywalek, idealna dla osób o artystycznych duszach. Ręcznie malowane ręcznie elementy sprawiają, że każdy egzemplarz prezentuje się wyjątkowo, przypominając raczej rękodzieło artystyczne niż produkt użytkowy. To jednak tylko pozory – Bathco dba o funkcjonalność i wytrzymałość każdego produktu sygnowanego własnym logiem. Efekt końcowy udało się uzyskać dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik i eksperymentom z różnym i rodzajami lakierów i pigmentów w wysokich temperaturach.

Besaja i Buelna to kolejne dwa modele umywalek Bathco, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Zostały wyprodukowane z porcelany i cementu, w formacie kwadratowym i okrągłym. Do umywalek dołączono funkcjonalne, drewniane tace bambusowe do przykrywania umywalki, które mogą znaleźć w łazience rozmaite.

fot.thebathcollection.com

Warto wspomnieć także o nowej kolekcji umywalek o nazwie Brest ze złotym i srebrzystym wykończeniem. Produkty z tej kolekcji odznaczają się specjalną fakturą i metalicznymi odcieniami, które pozwalają tworzyć niepowtarzalne i bardzo stylowe aranżacje w łazience.

Zdjęcia główne: www.thebathcocollection.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.