Umywalki półblatowe KOŁO VARIFORM 55

Umywalki półblatowe KOŁO VARIFORM 55 to najwyższej jakości urządzenia sanitarne, dzięki którym nawet niewielka łazienka nabierze nowoczesnego charakteru. Tego rodzaju umywalka łączy w sobie cechy mebla oraz miski umywalkowej, umożliwiając tym samym maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu.

Umywalka VARIFORM – do montażu solo lub z szafką

Najwyższej jakości materiały, z których wykonane są miski umywalkowe VARIFORM, w połączeniu z wyszukanymi, chromowanymi detalami (kran) to dobry wybór na lata – korzystanie z umywalek KOŁO VARIFORM 55 nie sprawia problemów, utrzymywanie ich w czystości jest proste, a dopracowane kształty urządzeń i ich jasne, lśniące powierzchnie cieszą oko, wzbogacając tym wystrój łazienki. Umywalki VARIFORM, zwłaszcza te o kształtach prostokątnych czy asymetrycznych (raczej kanciastych) idealnie sprawdzą się w nowoczesnych i stylowych łazienkach, w których ważny jest komfort użytkowania sprzętów łazienkowych, prostota kształtów i harmonia w wystroju wnętrza. Linia umywalek VARIFORM to nie tylko doskonałość kształtów i piękno błyszczących powierzchni, lecz także najbardziej zaawansowana technologia, dzięki której umywalki półblatowe są wyjątkowo odporne na liczne szkodliwe czynniki takie jak np. chemikalia, wilgoć, grzyby oraz pleśnie, co jednocześnie sprzyja zachowaniu zdrowia przez domowników (odporność na rozwijanie się alergenów w wilgotnym środowisku łazienkowym). Te najwyższej jakości urządzenia sanitarne można kompletować z meblami z tej samej serii, np. surowymi drewnianymi szafkami podumywalkowymi, dzięki którym możliwe jest stworzenie wyszukanego i gustownego zestawu, który odmieni atmosferę każdej łazienki. Wymiary umywalki półblatowej VARIFORM sprawiają, że urządzenie to idealnie sprawdzi się w każdego rodzaju łazience – wielkość to 18.5 x 55 cm, a głębokość miski wynosi 45 cm.

Doskonałość kształtu, styl i wygoda

Wygodny kształt miski umywalkowej wpisującej się w prostopadłościan obudowujący brzegi umywalki daje możliwość spożytkowania go  jako miejsca do przechowywania czy chwilowego umieszczania niewielkich przedmiotów, co jest wygodne podczas wykonywania różnego rodzaju czynności higienicznych. Umywalki półblatowe to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdego rodzaju łazience, zarówno niedużej, jak i przestronnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.