Umywalki VARIFORM

Umywalki podblatowe VARIFORM to niewielkie urządzenia sanitarne, które odpowiedzą na potrzeby miłośników współczesnego designu w wystroju łazienki. Są to urządzenia najwyższej jakości, których nowoczesna linia nada charakteru każdemu wnętrzu oraz umożliwi rozwiązanie problemu ograniczonej przestrzeni w pomieszczeniu.

Umywalki podblatowe – z przelewem i bez

Wybór umywalki podblatowej to VARIFORM to dobre rozwiązanie praktycznie dla każdego rodzaju łazienki – dzięki szerokiej gamie kształtów sprawdzą się one doskonale zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym (np. owalne, okrągłe), jak również w pomieszczeniach, w których królują obecne trendy (umywalki kształtach bardziej kanciastych lub asymetryczne). Najwyższej jakości materiały, z których wykonane są miski umywalkowe VARIFORM w połączeniu z wyszukanymi detalami to inwestycja na lata – używanie nie sprawia problemów, utrzymanie umywalek w czystości jest proste, a ich dopracowane kształty i lśniące powierzchnie cieszą oko wzbogacając wystrój łazienki. Mała umywalka podblatowa może być jedynym tego rodzaju sanitariatem w pomieszczeniu, ale może również stanowić dodatkową miskę umywalkową, ze względu na niewielką ilość zajmowanej przestrzeni i ergonomiczny kształt. Doskonałym, stylowym dodatkiem o pięknej i lśniącej powierzchni będzie np. umywalka podblatowa KOŁO VARIFORM 33 cm, w okrągłym kształcie, bez otworu i bez przelewu, o wielkości 18.1 x 39 cm.  Srebrzysta, chromowana armatura nie zaburza proporcji urządzenia ani nie razi – przeciwnie, delikatny błysk pod miską ustępową dodaje temu sanitariatowi nutę subtelnej, nowoczesnej elegancji. Najwyższej jakości materiały, z których wykonana jest umywalka KOŁO VARIFORM 33 to gwarancja odporności na liczne szkodliwe czynniki (pleśnie, grzyby, uszkodzenia mechaniczne, chemikalia), łatwości w sprzątaniu i troski o zdrowie domowników (uniemożliwia pojawianie się alergenów takich jak grzyby).

Styl i wygoda – umywalki VARIFORM

Idealnie gładka i lśniąca powierzchnia miski umywalkowej i dyskretna, pięknie wykończona armatura to połączenie zapewniające umywalce KOŁO VARIFORM 33 niezbywalny, stylowy charakter. Umieszczenie niewielkiej umywalki podblatowej w łazience to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy wzbogacić wnętrze o dodatkowe urządzenie lub jeśli dysponujemy niewielką ilością wolnej przestrzeni w pomieszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.