Urok prostoty w kolekcji Koło Modo

Słynne zdanie „mniej znaczy więcej” doskonale sprawdza się w aranżacji współczesnych wnętrz. Pomieszczenia urządzone w duchu minimalizmu mogą być nie tylko modne i funkcjonalne – odpowiednio zaprojektowane, oszczędne w formie meble i ceramika wprowadzają do wnętrza ład i harmonię, czyli dokładnie to, co sprzyja relaksowi w łazience.

Prostota ma sens

fot. lazienkowy.pl
fot. lazienkowy.pl

Choć kolekcja Koło Modo na pierwszy rzut oka wydaje się prosta i nieskomplikowana, jest w niej coś co przykuwa uwagę. Zwarta, zgeometryzowana, a jednocześnie lekka forma mebli i urządzeń ceramicznych sprawia, że kolekcja Modo wprowadza do wnętrza atmosferę spokoju, ładu. Nietrudno wyobrazić sobie, że przebywanie w łazience urządzonej według pomysłu Koło pomaga się wyciszyć, odpocząć i odprężyć. Dzięki swojej prostocie i braku zbędnych elementów kolekcja Modo powinna spodobać się osobom poszukującym nowoczesnego, praktycznego i nieskomplikowanego rozwiązania do kameralnej łazienki.

Rimfree – toaleta bez rantu

Z serii, w której do niedawna dostępne były wyłącznie umywalki meblowe wraz z dopasowanymi szafkami, od kilku miesięcy kupić można również miski wc, bidety i deski sedesowe. Obecnie Modo może służyć do kompletnego wyposażenia łazienki. W kolekcji oferowana jest m.in. miska wc z technologią Rimfree. Bezkołnierzowe miski stworzone przez ekspertów Koło charakteryzują się specjalnym kształtem misy, w której woda z dyszy jest rozprowadzania po całej muszli, zapewniając maksymalną czystość i higienę. Podobnie jak w innych pozbawionych zakamarków miskach bezrantowych, miski Rimfree sprząta się wyjątkowo łatwo, a dwa możliwe systemy spłukiwania (6/3 l oraz 4/2l) dają opcję wyboru bardziej ekonomicznego rozwiązania w zakresie gospodarowania wodą.

fot. lazienkowy.pl
fot. lazienkowy.pl

Dwa warianty desek

Ceramika Koło jest dostępna w wersji z powłoką Reflex, chroniącą przed osadami i z kamienia i brudu. Z kolei miski wc mogą być wyposażone w jeden z dwóch rodzajów desek sedesowych: standardowa i slim. W pierwszej pokrywa nachodzi na siedzisko, w drugiej obie części są tej samej grubości. Oba rodzaje desek są wolnoopadające i antybakteryjne.

Zdjęcie główne: www.lazienkowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.