VARIFORM 50 – umywalki półblatowe do każdej łazienki

 

Prostym sposobem na przemianę wnętrza łazienki bez wykonywania żadnych ingerencji w strukturę budynku jest wybór wyjątkowych urządzeń sanitarnych, jakimi bez wątpienia są umywalki półblatowe VARIFORM 50. Delikatny, zaokrąglony kształt i snieżnobiała, lśniąca powierzchnia miski umywalkowej sprawiają, że urządzenia z linii VARIFORM 50 sprawdzi się w każdej łazience.

Jakościowa ceramika w łazience

Miski umywalkowe VARIFORM 50 wykonane są z najwyższej jakości materiałów – łączą pięknie wyprofilowaną i dodatkowo wzmocnioną przed szkodliwymi czynnikami miskę umywalkową z drobnymi chromowanymi elementami, dającymi całości nutę lekkości i wyrafinowania. Nowoczesny luksus, wygoda użytkowania i trwałość oraz łatwość w utrzymywaniu w czystości to zalety umywalek półblatowych VARIFORM 50. Urządzenia sanitarne tej serii posiadają specjalne powłoki, chroniące je przed szkodliwymi czynnikami takimi jak pleśnie i grzyby, ale także ogólnie wzmacniają ich powierzchnię, czyniąc ją odporniejszą na chemikalia, uderzenia itp. Taka umywalka to dobry wybór dla osób zmagających się z alergiami, ponieważ powłoki ochronne znacząco zmniejszają ryzyko rozwoju drobnoustrojów wywołujących uczulenie. Te najwyższej jakości umywalki można kompletować z meblami przystosowanymi do wymogów urządzeń VARIFORM 50, np. z minimalistycznymi drewnianymi szafkami podumywalkowymi, dzięki którym można stworzyć wygodny i gustowny komplet, który odmieni atmosferę każdej łazienki. Wymiary umywalki półblatowej VARIFORM 50 sprawiają, że urządzenie to idealnie sprawdzi się w każdego rodzaju łazience – jej wielkość wynosi 18.5 x 50 cm. Umywalki VARIFORM 50 sprawdzą się zarówno jako jedyne urządzenie tego typu w łazience, jak i jako umywalka dodatkowa w łazience, przeznaczona np. wyłącznie do mycia rąk.

Kształt, technologia, jakościowa ceramika

Wygodny i opływowy kształt miski umywalkowej VARIFORM 50 sprawdzi się w każdego rodzaju łazience, zarówno dużej, jak i takiej o ograniczonej przestrzeni. Najwyższej jakości materiały oraz zastosowanie ochronnej technologii to gwarancja bezproblemowego użytkowania urządzenia na długie lata. Prostota i elegancja umywalek VARIFORM 50 sprawią, że wnętrze łazienki pozostanie zawsze modne i świeże, ciesząc domowników przez lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.