VariForm – nowe umywalki marki Koło

Duży wybór form, wielkości i możliwości instalacji, a wszystko w ramach jednej, doskonale zaprojektowanej kolekcji. VariForm to kolekcja na którą czekali wszyscy miłośnicy dobrego stylu i szerokiego wachlarza możliwości aranżacyjnych.

fot. kolo.com.pl

Przy wyborze kolekcji ceramiki sanitarnej często zdarza się, że natrafiając na odpowiednią serię, okazuje się, że jeden element zupełnie nie pasuje do wizji łazienki. Niestety, w takich sytuacjach pozostają dalsze poszukiwania albo pójście na kompromis i zakup kolekcji, która nie do końca spełnia nasze oczekiwania. Zupełnie inna idea przyświecała twórcom nowej serii umywalek marki Koło – VariForm. Różnorodność form w ramach jednorodnej stylistyczne serii to ogromny atut nowych umywalek Koło.

Umywalki z tej kolekcji są dostępne w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym i prostokątnym. Każda z nich charakteryzuje się klasyczną elegancją, połączoną z odważnym nowoczesnym designie. To bardzo ważna zaleta, ponieważ niektóre kolekcje produktów stworzonych do indywidualnych aranżacji tracą na designie. W tym przypadku jest inaczej, VaroForm można śmiało polecić osobom poszukującym ambitnych rozwiązań, czego dowodem jest tegoroczna nagroda iF Design Awards. Jurorzy docenili, że nowe umywalki Koło dają wolność w tworzeniu indywidualnego wnętrza, i dotyczy to nie tylko wizualnej strony.

fot. kolo.com.pl

Oprócz różnorodności form odznaczają się różnymi sposobami instalacji. Umywalki są przystosowane do każdego typu instalacji, dlatego bez problemu można je zainstalować w domu i łazience użyteczności publicznej. Kolejną praktyczną zaletą jest głębokość misek – każda umywalka jest wystarczająco głęboka, aby użyć jej do różnych czynności. Warto dodać, że umywalki są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania i pękanie. Dzięki tym cechom z pewnością zadowolą szerokie grono użytkowników nowoczesnych, designerskich i indywidualnie urządzanych łazienek.

Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.