Venticello – współczesny włoski design

Włoscy projektanci wiodą prym nie tylko w świecie mody. Design rodem z Włoch, który jest ucieleśnieniem wysokiej jakości, komfortu i doskonałego wzornictwa, można odnaleźć w kolekcji ceramiki sanitarnej mebli Venticello od Villeroy&Boch. Jej twórcy zadbali, by zadowoliła miłośników perfekcyjnych form i funkcjonalności.

Współczesny design, wysoka jakość

Venticello
fot. archiproducts.com

Kolekcja Venticello Villeroy&Boch to bogata oferta ceramiki i mebli skierowana do klientów poszukujących dobrej jakości, komfortowych udogodnień i wzornictwa na najwyższym poziomie. Seria urządzeń ceramicznych to m.in. meblowe umywalki asymetryczne z dodatkowym miejscem, estetycznie zaokrąglone umywalki nablatowe i bezkołnierzowe miski wc z technologią DirectFlush, która zapewnia maksymalny poziom higieny i ułatwia utrzymanie czystości. Wszystkie produkty ceramiczne z kolekcji Venticello charakteryzują się prostą i oszczędną formą, nie są przy tym jednak zbyt surowe. Cienkie deski sedesowe w dwóch wariantach dopełniają charakter kolekcji. Wraz z umywalkami z dodatkową ilością wolnego miejsca na akcesoria, doskonale sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, w których stawia się na współczesny design i praktyczne rozwiązania.

Styl po włosku

Venticello
fot. villeroy-boch.ch

Piękno ceramiki Venticello widać w pełni w połączeniu z kolekcją mebli. Geometryczne meble o prostej i lekkiej formie doskonale współgrają z nowoczesną ceramiką. Możliwość wyboru różnych wysokości, konfiguracji i koloru mebli umożliwia indywidualną aranżację wnętrza. Stonowane kolory mebli Venticello pasują do minimalistycznego wnętrza, jednak mogą być też punktem wyjścia do eksperymentów z barwami. Venticello oprócz standardowych chromowanych uchwytów, oferuje także trzy inne wersje: Grey Matt, White Matt, Blue Matt. Meble są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych: Glossy White, White Matt, Terra Matt, Glossy Grey, Stone Grey, Elm Impresso, Oak Graphite i Santana Oak. Twórcy Venticello zadbali o każdy szczegół swojej kolekcji. Na życzenia klienta wszystkie modele mebli mogą być dodatkowo wyposażone w oświetlenie, które włącza się po otworzeniu szuflady.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.