Vero Air Duravit– ponadczasowa geometria w lekkiej odsłonie

Lekkie, delikatne krawędzie i precyzyjne, geometryczne formy to nowa odsłona znanej, klasycznej kolekcji ceramiki sanitarnej Vero z 2001 roku.

Szafka i umywalka zlane w całość

fot. duravit.pl

Vero Air to piękna, harmonijna i bardzo nowoczesna kolekcja, która z pewnością trafi w gusta miłośników prostych form. Szczególną uwagę zwraca idealne, niemal niezauważalne połączenie ceramiki z meblami, możliwe dzięki zastosowaniu technologii c-bonded. Ta innowacyjna metoda, obecnie stosowana wyłącznie przez firmę Duravit, opiera się na złożonym procesie, który tworzy efekt „zlania się” w jedną całość umywalki i szafki. Daje to bardzo nowoczesny i wysoce estetyczny design, meble i ceramika stają się w dokonały sposób spójne i dopasowane.

Prostokątne wanny o cienkich rantach
Ciekawie prezentują się także wanny Vero Air. Ich prostokątna, mało skomplikowana bryła przyciąga wzrok, zwłaszcza w wersji wolnostojącej. Prosta wanna o bardzo konkretnym kształcie nabiera lekkości i delikatności, dzięki łagodnym rantom o szerokości wynoszącej jedynie 55 mm. Daje to nie tylko znakomity efekt wizualny, ale także dodatkową, praktyczną zaletę – w wannie jest więcej miejsca. Pełen komfort i warunki do doskonałego relaksu zapewnia system hydromasażu air whirl z przyciskami piezoelektrycznymi. Wanny są dostępne są w 4 rozmiarach, jako wolnostojąca lub w wersji do zabudowy – narożna lub przyścienna.

fot. duravit.pl

Oszczędne i higieniczne miski wc
Prostokątne toalety Vero Air zostały stworzone zgodnie z technologią Rimless – posiadają otwarty rant spłukujący, umożliwiający dynamiczne i dokładne opłukiwanie wnętrza miski, przy użyciu niewielkiej ilości wody. Doskonałą czystość dodatkowo zapewnia pokrycie ceramicznej powierzchni toalet glazurą HygieneGlaze 2.0. Nie jest zwykła powłoka, ale szkliwo ceramiczne połączone z ceramiką trwale w procesie wypalania, co gwarantuje trwałość i podwyższoną skuteczność. HygieneGlaze 2.0. niszczy szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje dzięki zawartości jonów cynku i cyny. Toaletę Vero Air można zakupić w komplecie z deską myjącą SensoWash Slim, która oferuje najwyższy komfort i łatwość w utrzymaniu higieny osobistej podczas korzystania z miski wc.

Zdjęcie główne: www.duravit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.