Vigour White – łazienka jako oaza spokoju

Tworzenie komfortowej przestrzeni do relaksu to trend, który na dobre wkroczył na rynek ceramiki sanitarnej. W łazience ma być nie tylko estetycznie i higienicznie. Nowoczesna łazienka ma być oazą spokoju, dobrym tego przykładem jest nowa linia White, niemieckiego producenta Vigour.

W krainie łagodności

fot. vigourpolska.pl

Soft puryzm to jeden z trendów, wyznaczających przyszłość designu wnętrz łazienkowych. W kolekcji White widać go na przykładzie czystych, opływowych form. Ceramika White tworzy atmosferę harmonii i ładu, nie jest jednak zimna i surowa, jak niektóre linie ceramiki zaprojektowane w duchu nowoczesnego minimalizmu. Jej miękkie linie budzą kojące odczucia i łagodzą napięcie, pomagają zapomnieć o zgiełku codzienności i oddać się relaksującej kąpieli. Wszystkie elementy kolekcji – umywalki, miski wc, wanny, bidety i pisuary łączy ta sama idea, dzięki czemu wnętrze zyskuje spójny wygląd. Zgodnie z nowymi trendami w designie wnętrz, właśnie taka powinna być łazienka przyszłości.

Praktyczne zalety – wybór rozmiarów, łatwość czyszczenia

fot. vigourpolska.pl

Zaletą kolekcji White jest również szeroki wybór produktów w różnych wymiarach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Umywalki podwójne o wymiarach 1400 x490 mm lub niewielkie, do zupełnie małych pomieszczeń o długości boku 450 mm, pozwalają stworzyć jednolitą przestrzeń w różnych strefach łazienki. Do wyboru są zarówno umywalki stawiane, jak i przyścienne, montowane na postumentach. Wybierać można także wśród różnych typów wanien: wolnostojących i przyściennych oraz brodzików, które można dopasować do niemal każdej kabiny prysznicowej.
Marka Vigour zadbała również o wysoką jakość swojej ceramiki pod względem higieny. Bezrantowe miski wc nie mają trudno dostępnych miejsc i zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud, a ich sprzątnie nie wymaga stosowania silnych detergentów.

Z ceramiką White współgra specjalnie zaprojektowana seria armatury o geometrycznej podstawie i zaokrąglonych krawędziach oraz akcesoriów. Wraz z wanną, brodzikiem i umywalką baterie i dodatki tworzą doskonale dopasowaną, harmonijną i kompletną całość.

Zdjęcie główne: www.vigourpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.