Vivia – komfort i wzornictwo bez kompromisu

Łazienka komfortowa czy designerska? Villeroy&Boch udowadnia, że można mieć jedno i drugie.

Wygodnie i zgodnie z trendami

fot. villeroy-boch

Mogłoby wydawać się, że rozwiązania stworzone z myślą o wygodzie i komforcie użytkownika wykluczają dbałość o modne wzornictwo, i rzeczywiście często właśnie tak jest. Ceramika o geometrycznych formach nie zawsze przyczynia się do większego komfortu i ergonomii w pomieszczeniu, z drugiej strony to, co wygodne i przyjemne w użytkowaniu niekiedy wymusza zastosowanie form niezgodnych z najnowszymi trendami. Jak się okazuje, z tej sytuacji jest wyjście, znaleźli je projektanci marki Villeroy&Boch, którzy stworzyli kolekcję Vivia – w równym stopniu komfortową i designerską.

Kabina walk-in – łatwość poruszania, nowoczesny design
Maksymalna wygoda przy korzystaniu z łazienki to jeden priorytetów twórców serii Vivia. Jedną z jej części jest kabina typu walk-in z bezprogowym wejściem, z którą można skomponować płaski brodzik. Tego typu rozwiązanie to przykład dbałości o łatwość poruszania i nowoczesny design – płaskie brodziki i kabiny bez barier to od pewnego czasu najważniejszy trend w wyposażeniu łazienki.

Eleganckie i wygodne – umywalka i miska wc
Doskonale prezentuje się także elegancka, głęboka umywalka, w której bez problemu można zrobić pranie, umyć włosy. Komfort korzystania z miski wc gwarantuje szeroka deska, wizualnie dopasowana do reszty sanitariatów, wyposażona w technologię DirectFlush – innowacyjną konstrukcję misek, zapewniających szybkie i bardzo dokładne czyszczenie.

fot. villeroy&boch.pl

Meble jak ceramika
Kolekcja Vivia nie byłaby jednak kompletna bez stworzonych według tej samej idei mebli. Są one doskonale dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wyjmowane pojemniki, taboret na kółkach z wygodnym siedziskiem i szafka z lustrem My View 14+ z możliwością indywidualnego ustawienia barwy i natężenia światła są nie tylko wyjątkowo komfortowe i funkcjonalne, ale także świetnie się prezentują.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.