Vivia Villeroy & Boch – nowa klasa komfortu

Stworzenie łazienki, w której można poczuć się w pełni komfortowo i swobodnie to niewątpliwy sukces. Osiągnięcie go nie będzie trudne, jeśli do jej urządzenia wybierze się kolekcję Vivia od Villeroy & Boch.

Swoboda to podstawa

fot. villeroy-boch.pl

Osiągnięcie doskonałej swobody to chyba najważniejsza idea, jaka przyświecała twórcom kolekcji. W tym celu wykorzystano brodzik typu walk-in – zrównany z podłogą, bez drzwi ani progów, a tym samym bez ryzyka potknięcia. Strefa prysznicowa nie stwarza żadnych barier, dlatego poruszanie się po łazience jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Takie rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale także bardzo praktyczne w przypadku osób starszych, dzieci i mających problemy z poruszaniem. Po prysznicu pod deszczownicą czeka przyjemna niespodzianka – nagrzana kabina prysznicowa zapewni komfort podczas wycierania. Podczas mycia ręcznik i inne przybory można wygodnie umieścić w osłoniętym schowku panelu prysznicowego.

Wygoda przede wszystkim

fot. villeroy-boch.pl

Przestronna umywalka o eleganckim wyglądzie zapewnia więcej miejsca na czynności higieniczne, toaletowa i pielęgnacyjne. Wygodne umycie włosów w umywalce nie będzie odtąd stanowiło żadnego problemu. Równie komfortowa jest miska wc z ergonomiczną, bardzo szeroką deską sedesową. Maksymalną czystość miski zapewnia innowacyjna technologia DirectFlush, z powodzeniem stosowana w innych kolekcjach Villeroy & Boch.

Inteligentne meble
Ciekawym rozwiązaniem jest wygodny taboret ze zintegrowanym schowkiem, który umożliwia rozłożenie dużej konsoli z lustrem. Zestaw stwarza optymalne warunki do robienia makijażu, dlatego można się spodziewać, że kolekcja Vivia z komfortową i niezajmująca wiele miejsca toaletką zachwyci przede wszystkim panie. Na uwagę zasługują także inne meble z kolekcji. Inteligentnie zaprojektowane różne moduły szafek do przechowywania pomagają w utrzymaniu porządku w łazience, a innowacyjna szafka z lustrem My View 14+ umożliwia indywidualne ustawienie barwy i natężenia światła, co gwarantuje optymalne oświetlenie łazienki podczas robienia makijażu, golenia i relaksu.

Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.