Wielkomiejski styl w łazience City Cersanit

Nowoczesność, dynamizm, funkcjonalność – to główne cechy wnętrz inspirowanych stylem wielkich miast. Łazienka w miejskim stylu dodaje energii i przygotowuje na wyzwania dnia, a wieczorem staje się komfortową oazą spokoju.

fot. cersanit.com.pl

W rytmie wielkiego miasta
Życie wypełnione zadaniami i obowiązkami wymaga funkcjonalnego i wygodnego w użyciu otoczenia dostosowanego do szybkiego tempa życia, a jednocześnie sprzyjającego wyciszeniu i oderwaniu od codzienności. Te wymagania są szczególnie istotne w urządzaniu wnętrz, takich jak łazienka, która pełni ważne funkcje użytkowe, ale także jest często jedynym miejscem w domu, gdzie można odetchnąć po trudach dnia. Łazienka w miejskim stylu to pomieszczenie, w którym ważny jest zarówno design – prosty, minimalistyczny i stylowy oraz rozwiązania ułatwiające wygodne i bezproblemowe użytkowanie. Kolekcja City marki Cersanit to doskonały przykład wyposażenia do takiej właśnie łazienki.

Umiar i prostota w bieli lub kolorze szarego dębu
W skład serii City wchodzą: umywalki dostępne w trzech rozmiarach, podwieszana miska wc oraz kompakt wc. Obok ceramiki dostępne są specjalnie zaprojektowane meble o wybitnie minimalistycznym designie. Prostota, umiar, harmonia i brak jakichkolwiek zbędnych elementów w tej kolekcji zostały opanowane do perfekcji. Znakomicie podkreśla je kolor mebli – szary dąb, doskonale dopasowany do wielkomiejskiego stylu. Całość przywodzi na myśl klimat postindustrialnych loftów wielkich metropolii. Bardziej uniwersalny charakter ma druga wersja kolorystyczna mebli – lśniąca biel. Niezależnie od koloru kolekcja City zapewnia wnętrzu ład, prostotę i umiar, dzięki którym łazienka pomaga skupić się na tym co najbardziej istotne – relaksie, odpoczynku, pielęgnacji i przygotowaniach do wyzwań następnego dnia.

fot. cersanit.com.pl

CleanOn – technologia w służbie higieny
Toalety City zostały wyposażone w technologię CleanOn. Miski wc bez typowego kołnierza są łatwe do utrzymania w czystości, dzięki systemowi dokładnego opłukiwania, bez pryskania i rozchlapywania wody. Warto dodać, że takie spłukiwanie jest bardziej oszczędne i ekologiczne, gdyż nie wymaga dużej ilości wody i stosowania silnych detergentów.

Zdjęcie główne: www.cersanit.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.