Włoski design w polskich łazienkach

Włoski design jest rozpoznawalny na całym świecie i odznacza się wielką elegancją, precyzją wykonania oraz funkcjonalnością. Światowej sławy włoski architekt oraz designer Antonio Citterio zaprojektował dla Keramag Design przepiękną serię ceramiki oraz mebli łazienkowych, które możemy kupić w Polsce w ofercie Sanitec Koło. 

indeks

Cała seria Citterio odznacza się surowością formy – proste umywalki dopełnione zostały przez projektanta meblami z płyt o drewnianej strukturze o szklanych frontach, które nadają im bardzo elegancki charakter. Dzięki temu, że kolekcja obfituje w różne rozwiązania – na przykład umywalki symetryczne lub asymetryczne, możemy jej poszczególne elementy dobrać w taki sposób, aby nasza łazienka miała niepowtarzalny charakter i była oryginalna.

Kolory mają znaczenie

W serii Citterio bardzo duże znaczenie ma dobór kolorów. Korpusy szafek wykonane są w kolorze dąb czarny lub dąb jasny, a szklane fronty i blaty są utrzymane w kolorze taupe lub klasycznej czerni. Nóżki oraz uchwyty mebli są wykonane w oryginalnym odcieniu o nazwie anoda szampańska.

Ważne dodatki oraz funkcjonalnośćkeramag2

W skład kolekcji wchodzą niesamowicie funkcjonalne meble łazienkowe, które są wyposażone w nowoczesne rozwiązania, które pomagają w przechowywaniu kosmetyków, ręczników oraz wszelkich drobiazgów, które są nam niezbędne. Szuflady w szafkach bardzo łatwo się wysuwają i mają system cichego domykania, a funkcjonalny podział wnętrza szafek ułatwia utrzymanie idealnego porządku w łazience. Dodatkowo, lustra w tych samych kolorach co meble i z dodatkowo zainstalowanym energooszczędnym oświetleniem LED będą na pewno stylowym dopełnieniem każdej łazienki.

Niebanalna, klasyczna i funkcjonalna seria Citterio jest dowodem na to, że włoskie wzornictwo jest idealnym i sprawdzonym przepisem na nowoczesną i niezwykle gustowną łazienkę. Ceramika oraz meble z tej serii są idealną propozycją dla wszystkich osób, które cenią sobie nowatorskie rozwiązania i lubią otaczać się pięknie zaprojektowanymi przedmiotami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.