Zawartość stylu w stylu, czyli seria „Style”

Wiele osób wymaga od łazienki tylko jednego: aby była ona jak najbardziej funkcjonalna. Przy projektowaniu aranżacji jej wnętrza na plan dalszy schodzą więc zazwyczaj takie cechy jak wygoda, wygląd i styl. Niestety, bardzo trudno jest z łazienki urządzonej przede wszystkim z myślą o funkcjonalności zrobić później coś stylowego (kiedy np. zmienimy zdanie). Na szczęście możemy już na samym początku użyć odpowiedniego wyposażenia i uniknąć ewentualnych problemów z przearanżowywaniem łazienki w przyszłości. Osobiście sugerowałbym na przykład zastosowanie elementów serii „Style” firmy „Koło” jako świetnej bazy do stworzenia naprawdę wysmakowanego wnętrza w naszej łazience.

Wygodnie i ze smakiem

bidet i toaleta Style
bidet i toaleta Style

Seria „Style” składa się w sumie z dwudziestu dwóch elementów, z czego znakomitą większość stanowią umywalki. Dzieje się tak nie bez powodu: znacznie łatwiej jest dobrać i zainstalować w łazience zestaw WC, bidet czy wannę niż odpowiednią umywalkę. W wypadku serii „Style” mamy do wyboru 12 różnych umywalek, poczynając od wersji standardowych, poprzez naprawdę malutkie (36 cm), asymetryczne, aż do umywalek narożnych, półblatowych i podblatowych. Te ostatnie jako jedyne są pozbawione otworu, ale w przypadku tego designu jest to efekt całkowicie zamierzony. Oprócz umywalek są w serii zestawy WC (standardowe i kompaktowe), deski sedesowe, zestawy podtynkowe, półpostument, a nawet pisuar. Jak więc widać brakuje tylko wanny (lub kabiny prysznicowej) oraz umeblowania łazienkowego. Te elementy możemy jednak znaleźć w innych seriach firmy „Koło”. Stylistycznie dominują linie proste i łagodnie zaokrąglone na „rogach”, dzięki czemu wszystkie elementy serii „Style” wyglądają naprawdę elegancko i dystyngowanie.

Nowoczesna elegancja

umywalka Style
umywalka Style

Rzecz jasna omawiana seria spełnia wszelkie wymogi stawiane współczesnemu wyposażeniu łazienki. Jest to więc wyposażenie przyjazne dla środowiska i umożliwiające użytkownikowi oszczędzanie wody (np. system podwójnego spłukiwania w toaletach). Prosta i elegancka stylistyka sprawia natomiast, że seria ta w zasadzie w każdej łazience będzie wyglądać co najmniej dobrze. Z dostępnością nie ma praktycznie żadnych problemów. Cena również jest przystępna. Moja końcowa ocena więc to 4,5 z tendencją zwyżkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.