Zestaw meblowy SOLO 40

Wybór mebli do niewielkich rozmiarów łazienki to trudne, ale i ciekawe zadanie. Zestaw meblowy SOLO 40, składający się z eleganckiej, białej i lśniącej miski umywalkowej z towarzyszącą jej szafką podumywalkową to świetne rozwiązanie dla małej łazienki.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni łazienkowej

Zestaw meblowy SOLO 40 to połączenie stylu, wygody i jakości.

  • Proste, ponadczasowe linie i barwy mebli doskonale sprawdzą się w praktycznie każdej łazience. Połączenie białej i lśniącej miski umywalkowej z gładką powierzchnią szafki oraz srebrzystymi metalowymi elementami (kran, uchwyty) to idealne połączenie faktur, barw i kształtów, które uzupełni zarówno łazienkę urządzoną w stylu klasycznym, jak i nowoczesne minimalistyczne wnętrze.
  • Szafki wyposażone są w nieregulowaną, wygodną półkę, dzięki której możliwe jest przechowywanie sporej ilości przedmiotów codziennego użytku i bezproblemowe zachowanie porządku w łazience. Mechanizm cichego domykania to gwarancja niwelacji hałasów, zero nieprzyjemnego trzaskania i wyjątkowo komfortowe korzystanie z szafki.
  • Zarówno umywalka, jak i szafka wykonane są z materiałów najwyższej jakości, wyposażonych w dodatkowe powłoki chroniące je przez licznymi szkodliwymi czynnikami, takimi jak: wilgoć, urazy mechaniczne, pleśń i grzyby. Powłoki mebli zapewniają również ochronę przed niszczącym działaniem promieniowania UV, dzięki czemu meble nie wysychają nadmiernie i nie blakną, co pozwala zachować ich piękny wygląd na długi czas. Utrzymywanie umywalki SOLO w czystości również nie sprawia większych trudności – miska jest odporna i trwała, a jej delikatne kształty i kolor to przyjemność dla oka na długi czas.

Zalety zestawów meblowych – SOLO 40

Zestaw mebli łazienkowych SOLO 40  to niewielkich rozmiarów połączenie mebla z sanitariatem, które sprawi, że urządzenie wąskiej i niezbyt nośnej przestrzeni łazienkowej stanie się proste i satysfakcjonujące. Wyszukane kształty, kolory i materiały to gwarancja długiego i bezproblemowego użytkowania oraz pięknego wykończenia wnętrza łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.