Zestaw meblowy SOLO – aranżacja niewielkiej łazienki

Aranżacja małych rozmiarów łazienki do codziennego używania wymaga zastosowania mebli i urządzeń sanitarnych zaprojektowanych specjalnie z myślą o niedużej przestrzeni. Zestaw meblowy SOLO to rozwiązanie w sam raz do łazienek, w których nie zostało zbyt wiele miejsca na umieszczenie mebli oraz umywalki.


Połączenie mebli i urządzeń sanitarnych
Zestaw SOLO to wygodne i stylowe połączenie szafki łazienkowej (wymiary: 40 x 74,7 x 27,2 cm) z niedużą, piękną i łatwą do utrzymania w czystości umywalką (50 x 42 cm z otworem), które zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników łazienki.

  • Komplet SOLO wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dodatkowo uodpornionych na działanie takich szkodliwych czynników jak: wilgoć, urazy mechaniczne, pleśń i grzyby. Powłoki mebli zapewniają ochronę przed niszczącym działaniem promieniowania UV, dzięki czemu meble zachowują jakość i oryginalną barwę przez długi czas. Meble wykonane z płyty wilgocioodpornej to postawa utrzymania higieny w łazience i zdrowia domowników – tego rodzaju materiał uniemożliwia namnażanie się pleśni i grzybów, co zapobiega alergiom. Jest on zarazem łatwy do czyszczenia i nie wymaga długotrwałego szorowania, co zwiększa komfort korzystania z szafki.
  • Lśniąca biała umywalka to nie tylko przyjemność dla oka, ale również gwarancja długotrwałego i bezproblemowego użytkowania tego urządzenia sanitarnego. Komplet mebli łazienkowych SOLO to niewielkich rozmiarów element wyposażenia, który pomoże rozwiązać problemy z urządzeniem wąskiej i niezbyt nośnej przestrzeni łazienkowej. Zestaw SOLO jest łatwy w instalacji, a producent wyposażył go ponadto w dodatkowe, pomocnicze elementy, które uczynią zamontowanie zestawu jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym. Zestaw SOLO składa się z instrukcji i zestawu montażowego oraz uchwytów.

Zestaw meblowy – rozwiązanie dla małej łazienki
Zestaw meblowy SOLO to przykład mebla, który pomoże osiągnąć wymarzony efekt w aranżacji łazienki w sposób łatwy i niezwykle satysfakcjonujący – umieszczenie w łazience tego rodzaju kompletu, łączącego wygodną szafkę podumywalkową z najwyższej jakości elegancką miską umywalką o barwie lśniącej bieli to najprostszy sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience i osiągnięcie wyszukanego estetycznie efektu dekoracyjnego w łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.