Cersanit Smart – sposób na małą łazienkę

Niewielki metraż oraz duża ilość przedmiotów bez których trudno się obyć, to problem większości posiadaczy małych łazienek. Czy w niedużej łazience możliwe jest znalezienie miejsca dla wszystkich urządzeń i akcesoriów bez tworzenia efektu graciarni? Kolekcja Cersanit Smart przekonuje, że w małej łazience drzemią ogromne możliwości.

Wanna Cersanit Smart
Wanna Cersanit Smart

Planując urządzenie pomieszczenia o niewielkich wymiarach, potrzebny jest spryt, wyobraźnia oraz umiejętność znajdowania nieszablonowych rozwiązań, dotyczy to szczególnie łazienek. Łazienki często muszą pełnić kilka funkcji jednocześnie, dlatego ich wnętrza powinny być zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Zdarza się niestety, że przez brak odpowiedniego pomysłu stajemy przed wyborem stworzenia łazienki przyjaznej dla oka lub wypełnionej po brzegi wszelkimi niezbędnymi przedmiotami. Idealnym rozwiązaniem na tego typu dylematy wydaje się być specjalna linia mebli i ceramiki Cersanit.

Cersanit Smart to kolekcja mebli, akcesoriów łazienkowych i wanien, dzięki którym nawet niewielka, trudna do uporządkowania łazienka może stać się oazą ładu i harmonii. Wszystko za sprawą sprytnych i niezwykle pomysłowych rozwiązań, które ułatwiają segregowanie i przechowywanie wszystkiego, co w łazience niezbędne. Wśród nich znajdziemy pojemne, choć wyglądające niepozornie szafki z wieszakami i systemem transparentnych przegródek, słupek mieszczący wszystko, co konieczne do zachowania czystości w łazience, wentylowany kontenerek na kolkach o rożnych zastosowaniach, a także wiszące szafki ze szklanymi polkami. Niezwykle pomysłowo skonstruowana akrylowa wanna z kolekcji Smart posiada specjalny, szeroki rant oraz obudowę z trzema, odpornymi na wilgoć szafkami. Wystarczy lekko nacisnąć front szafki, aby móc sięgnąć po znajdujące się tam akcesoria i kosmetyki.

Kolekcja Smart jest nie tylko funkcjonalna. Wzrok wszystkich osób spragnionych wrażeń estetycznych przyciągnie eleganckie, minimalistyczne wzornictwo oraz wysmakowana kolorystyka. Szarość, biel i delikatna barwa jesionu będą idealnie współgrać zarówno z klasyką, jak i bardziej ekstrawaganckimi połączeniami kolorystycznymi, dlatego linia Cersanit Smart powinna zainteresować wszystkich, pragnących niebanalnych i praktycznych pomysłów na łazienkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.