Clarissa Koło – elegancka i komfortowa wanna w 3 wariantach

Marka Koło po raz kolejny udowadnia, że jest na bieżąco z najnowszymi trendami ze świata ceramiki łazienkowej i potrafi dostosować je do zapotrzebowania szerokiej rzeszy konsumentów, poszukujących nie tylko nowoczesnego designu, ale także funkcjonalności i dopasowania do własnych potrzeb i możliwości. Clarissa to nie jeden, ale aż trzy modele wanien.

Wewnętrzne linie dla wygody ciała
Odprężająca kąpiel to nie tylko efekt działania ciepłej wody, ale także wygoda dla ciała, dzięki odpowiedniemu kształtowi wanny. Clarissa Koło to wanna, która pomaga oddać się błogiemu odpoczynkowi w każdej łazience. Jej wewnętrzne linie odpowiadają kształtom ludzkiego ciała, dzięki czemu swobodne ułożenie się w wannie nie stanowi żadnego problemu.

fot. kolo.com. pl

Jedna nazwa, trzy warianty wanien
Wanna o kształcie prostokątnym umożliwia montaż wanny nawet w niedużych lub trudnych do zagospodarowania łazienkach. Podobne możliwości stwarza wariant asymetryczny, najbardziej odważny i zrywający z tradycyjnym postrzeganiem wanny. Wanna owalna to chyba najbardziej wysmakowana pod względem formy wanna z serii Clarissa. Ta wanna wolnostojąca zapewni maksimum komfortu, a do tego będzie prawdziwą ozdobą łazienki. Klasyczna, a jednocześnie odpowiadająca najnowszym trendom, będzie właściwym wyborem dla osób poszukujących połączenia nowoczesności i elegancji.

Różne możliwości zabudowy
Twórcy koncepcji wanien Clarissa pozostawili spore pole do manewru dla osób, lubiących aranżować wnętrza mieszkania w najdrobniejszych szczegółach według własnych pomysłów. Możliwość indywidualnego doboru kolorów i rodzajów zabudowy oraz dodatków, np. wygodnego zagłówka, sprawiają, że wanna w każdym wydaniu może wyglądać zupełnie inaczej.

fot. kolo.com.pl

Zagłówek dla jeszcze większego komfortu
Do wykonania wanien Clarissa zastosowano nowoczesny, odporny na zarysowania i pękanie akryl, który charakteryzuje się miłym, przyjemnym dotykiem oraz dobrym utrzymywaniem ciepła. Możliwość dokupienia wygodnego zagłówka to dodatkowy sposób na uczynienie kąpieli jeszcze bardziej błogiej i odprężającej.

Zdjęcie główne: www.kolo.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.