Jak łatwo zwiększyć wygodę w łazience: wanna COMFORT PLUS z uchwytami

Komfort i bezpieczeństwo to podstawowe cechy, które powinna mieć funkcjonalna, dobrze urządzona łazienka. Jeśli nie planujemy większej przebudowy całego wnętrza, możemy poprawić walory praktyczne naszej łazienki umieszczając w niej wannę z uchwytami wyposażoną o nowoczesne akcesoria, takie jak: siedzisko, zagłówek, parawan.

Wanna z uchwytami – wielofunkcyjna i estetyczna

Prostokątna wanna COMFORT PLUS z uchwytami (np. 160 X 80 cm) to urządzenie, które idealnie wpisze się w wystrój nowoczesnej łazienki. Lśniąca biel akrylu i prosta forma urządzenia łatwo dopasują się do każdego rodzaju wnętrza, także zaaranżowanego w bardziej tradycyjnym stylu. Najwyższej jakości materiał i  wzmocnione ranty wanny to odporność na usterki na lata i ochrona przed rozlewaniem się wody. Możliwość dołączenia siedziska i zagłówka sprawia, że wanna może służyć nie tylko do szybkiej kąpieli, ale także do stworzenia bardziej relaksującej przestrzeni do odpoczynku i regeneracji, w której nabierzemy energii po całym dniu. Uchwyty wanny sprzyjają zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników, a możliwość łatwego dołączenia ścianek uniemożliwiających rozlewanie się wody dodatkowo podnosi walory urządzenia. Z pewnością odpowie ono na potrzeby całej rodziny. Mniej rozlanej wody i wilgoci chroni przed szkodliwymi dla zdrowia grzybami, pleśnią, drobnoustrojami, które mogą łatwo namnażać się w ciepłym i zawilgoconym pomieszczeniu. Ograniczenie wpływu wilgoci w łazience sprzyja również zachowaniu się pozostałej części wyposażenia w dobrej kondycji, np. przyczynia się do utrzymania podłogi (zwłaszcza fugi między płytkami) w lepszym stanie.

Szary zagłówek wykonany z technogelu® to dodatkowy element, dzięki któremu korzystanie z wanny stanie się jeszcze bardziej relaksujące.  Wannę można wyposażyć także w praktyczne siedzisko w tym samym kolorze.

Wanna COMFORT PLUS – wiele wygód dzięki jednemu urządzeniu

Wykonane z najwyższej jakości, odpornego na uszkodzenia akrylu wanny prostokątne KOŁO (np. model COMFORT PLUS z uchwytami) to połączenie nowoczesnego designu, funkcjonalności i komfortu, które pomoże nam stworzyć łazienkę naszych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.