Kaldewei Skin Touch – odmładzająca moc tlenu

Domowe SPA to jeden z najważniejszych trendów obecnych na rynku wyposażenia łazienkowego. Do urządzeń pomagających w dbaniu o urodę i zdrowie w domowym zaciszu dołączyły wanny Kaldewei z systemem masażu Skin Touch.

Hydroterapia w domu

skin touch
fot. nowosci.kaldewei.pl

Łazienka to dziś nie tylko miejsce w którym dbamy o higienę, ale przestrzeń odprężenia, relaksu i codziennych rytuałów. Oczywiście, aby tak było niezbędne jest odpowiednie wyposażenie, takie jak wanny z hydromasażem czy panele prysznicowe. Urządzenia te sprawiają, że w zaciszu własnej łazienki możemy skorzystać z dobrodziejstw hydroterapii, do niedawna dostępnej wyłącznie w profesjonalnych gabinetach odnowy biologicznej. Obecnie na rynku ceramiki sanitarnej nie brakuje różnego rodzaju systemów masażu wodnego, jednak wśród nich system masażu Skin Touch marki Kaldewei to rozwiązanie innowacyjne.

Wielokierunkowe działanie tlenu

Skin touch
fot. kaldewei.pl

System Skin Touch stworzony przez markę Kaldewei po raz pierwszy został zaprezentowany na targach ISH 2015 we Frankfurcie. W odróżnieniu od pozostałych systemów do masażu w wannie, zasłużył na uwagę dzięki szczególnemu wykorzystaniu właściwości jednego z najważniejszych dla życia pierwiastków – tlenu. Mikroskopijne cząsteczki tlenu są nawet 100-krotnie mniejsze niż pęcherzyki powietrza stosowane w standardowych wannach z hydromasażem. Powietrze w systemie Skin Touch przypomina lekko musujący płyn do kąpieli, który równomiernie rozchodzi się w wodzie. Masaż delikatnymi pęcherzykami tlenu mikroskopijnej wielkości ma wielokierunkowe działanie. Po pierwsze, stymuluje proces odnowy głębszych warstw skóry. Skóra regularnie masowana pęcherzykami tlenu staje się wyraźnie gładsza, delikatna, bardziej odżywiona i pozbawiona zmarszczek. Kolejną właściwością jest, podobnie jak w innych wannach z hydromasażem, dogłębny relaks i rozluźnienie mięśni całego ciała. Ze względu na delikatne działanie masaż w systemie Skin Touch może być stosowany zarówno u osób zdrowych, jak i w przypadku większości schorzeń układu ruchu.
System Skin Touch można zastosować z wannach Kaldewi z serii Avantgarde i Ambiente.

Źródło: www.kaldewei.pl
Zdjęcie główne: www.nowosci.kaldewei.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.