Koło Split – nowa asymetryczna wanna z parawanem

Produkty łączące zalety wanny i kabiny prysznicowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wanna z parawanem nawannowym to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, odpowiednie zarówno dla miłośników długich kąpieli, jak i szybkich natrysków.

Dwa rozwiązania w jednej wannie

Split
fot. kolo.com.pl

Choć parawany nawannowe do niedawna były rzadko stosowane w polskich łazienkach, w ostatnich latach budzą coraz większe zaintersowanie klientów. Wiele osób docenia fakt, że montaż tego dodatkowego elementu w łazience stwarza nowe możliwości i znacznie poprawia komfort korzystania z wanny. Parawany nawannowe polubią zwłaszcza ci, którzy marzą o posiadaniu wanny i kabiny prysznicowej, ale ze wględu na mały wymiary łazienki nie mogą sobie pozowlić na oddzielne urządzenia.

Zalety parawanu
W wannie z parawanem można wziąć zarówno długą kąpiel, jak i szybki prysznic bez obaw, że podłoga w łazience zostane zachlapana. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku kąpieli dzieci, która często kończy się mokrymi ścianami i kałużami na podłodze. Parawan nawannowy może także pełnić funkcje estetyczne, organizować przestrzeń łazienki i stanowić wizualne dopełnienie jej wnętrza, jednak aby tak było, ważne jest dobór odpowiedniego produktu. Dobrym rozwiązaniem jest w tym przypadku wybór wanny z dedykowanym jej parawanem od tego samego producenta.

Wygodnie i praktycznie

Split
fot. kolo.com.pl

Nowa asymetryczna wanna Split marki Koło z możliwością skompletowania parawanu, wydaje się być odpowiedzią na rosnące zaineteresowanie tego typu rozwiązaniami na rynku ceramiki sanitarnej. W ofercie dostępne są zarówno wanny prawo, jak i lewostronne z panelami przednimi i boc znymi. Dla wygody wielbicieli relaksujących kąpieli odpływ w wannie Split został umieszczony na środku, a dzięki specjalnie zaprojektowanemu kształtowi i nowoczesnej powłoce, wanna jest wyjątkowo łatwa do czyszczenia. Dla dodatkowego komfortu do wanny można skompletować zagłówek, który pozwola na wygodne oparcie głowy podczas kąpieli. Szklany parawan z linii Split jest trwały, odporny na zarysowania i bezpieczny, dlatego warto go polecić wszystkim, którzy szukają komfortowego i solidnego zestawu łączącego walory prysznica i wanny.

Zdjęcie główne: www.38pr.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.