Monumentalna wanna

Coraz więcej osób pragnie posiadać w swoich łazienkach designerskie oraz ponadczasowe pod względem wyglądu urządzenia, które będą wygodne, praktyczne i najwyższej jakości. To właśnie myśl o takich klientach zaowocowała powstaniem wanny, która każdej łazience nada niepowtarzalnego charakteru. Wanna Mattis marki Keramag Design jest elegancka i komfortowa – taka jaka powinna być wanna XXI wieku.

 Prostota formy

wanna mattisWanna Mattis najlepiej prezentuje się w przestronnych łazienkach oraz salonach kąpielowych. Dzięki swojej prostocie i przepięknej formie wprowadzi do każdego pomieszczenia luksus oraz czysty styl. Wanna ustawiona na środku łazienki od razu stanie się jej niekwestionowaną ozdobą. Poza tym, podczas kąpieli otaczająca nas przestrzeń dostarczy wielu niezapomnianych doznań oraz wrażeń.

Wanna Mattis jest śnieżnobiała i wykonana z lanego marmuru – jest to materiał ciepły oraz bardzo przyjemny w dotyku. Sama wanna jest bardzo masywna – waży 153 kg, jednakże daje pełne poczucie bezpieczeństwa oraz stabilności. Mattis wyróżnia się także obszernym wnętrzem oraz znacznie większą głębokością, w porównaniu ze standardowymi wannami. Mattis ma wymiary 170 x 80 x 65 cm. Centralnie umieszczony wewnątrz odpływ (korek click – clack) umożliwia zajęcie miejsca z dowolnej strony. Półeczka wzdłuż jednego z boków wanny pozwala na postawienie drobnych akcesoriów i kosmetyków niezbędnych w kąpieli. To tylko przykładowe zalety wanny Mattis.

Szlachetna forma Mattis

Skromna, nowoczesna elegancja, stylistycznie współgra z seriami łazienkowymi Keramag Design. Będzie pasowała zarówno do wnętrz wyposażonych w ceramikę Citterio, jak wanna mattis2i myDay czy Silk. Masywna wanna będzie niekwestionowaną ozdobą każdej łazienki, szczególnie utrzymanej w minimalistycznej aranżacji oraz w surowych barwach, ponieważ to ona ma być najważniejszym i najbardziej przyciągającym wzrok elementem pomieszczenia.

Produkty Keramag Design są dostępne w ofercie Sanitec KOŁO – wiodącego producenta i dystrybutora wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.