Oberon 2.0 – uzupełnienie popularnej kolekcji Villeroy&Boch

Nowa odsłona wanien Oberon to uzupełnienie podstawowej kolekcji, wyposażona w funkcjonalne i wysoce komfortowe rozwiązania. W Oberon 2.0 kąpiel może być jeszcze bardziej relaksująca, a wygląd łazienki bardziej designerski i stylowy.

Odprężająca kąpiel z aromatycznymi olejkami, kieliszkiem wina lub nastrojową muzyką? Tak, ale pod warunkiem, że wanna jest naprawdę wygodna. W przeciwnym razie kąpiel nie będzie tak komfortowa, jakbyśmy tego chcieli. Oberon 2.0 marki Villeroy&Boch to dwie wersje ekskluzywnych wanien, które uzupełniły pierwotną kolekcję w sierpniu 2018 roku. Nowe wanny Oberon 2.0 są dostępne w opcji do zabudowy (180 x 80 cm i 170 x 75 cm) i przylegającej do ściany(180 x 80 cm). To bardzo dobra alternatywa dla wanien wolnostojących, do których są bardzo podobne, jednak dzięki konieczności mocowania do ściany, daje większą oszczędność miejsca.

fot. pro.villeroy-boch.com

Tak jak inne modele wanien Villeroy&Boch, nowe produkty tej marki odznaczają się doskonałym wyprofilowaniem wnętrza. Wewnętrzny owal wanny daje bardzo dobre podparcie dla pleców, a subtelne krawędzie zewnętrzne nadają jej lekki i smukły wygląd. Odpływ jest umieszczony na środku wanny, dzięki czemu można w niej zająć miejsce z obu stron.

Komfort podczas długich kąpieli w wannach Oberon 2.0 to nie tylko efekt odpowiedniego kształtu, ale także zastosowanie innowacyjnego materiał – Quarylu, który jest połączeniem naturalnego kwarcu i wysokogatunkowego akrylu sanitarnego. Quaryl jest ciepły i bardzo przyjemny w dotyku, a do tego długo utrzymuje temperaturę wody w wannie. Ponadto zawartość aż 60 proc. kwarcu zapewnia niezwykłą wręcz odporność i wytrzymałość – zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i przebarwienia, utratę koloru z powodu promieniowania UV. Dzięki tym właściwościom wanny z tego materiału doskonale prezentują się nawet po latach użytkowania.

Mówiąc o wannach stworzonych do relaksujących kąpieli, warto wspomnieć o możliwości zamontowania systemu do słuchania muzyki ViSound oraz hydromasażu – systemu dysz powietrznych AirPool, dysz wodnych HydroPool lub ich kombinacji CombiPool.

fot. pro.villero-boch.com

Wanny Oberon 2.0 są dostępne w wersji kolorystycznej colour od demand – kolor na życzenie lub palety SIKKENS, NCS, RAL.

Zdjęcie główne: www.pro.villeroy-boch.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.