Przegrody i ściany prysznicowe

Instalacja przegród i ścian prysznicowych to proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy sprawić, że łazienka będzie bardziej estetyczna i funkcjonalna. Dodatkowe przezroczyste ścianki, np. KOŁO GEO (80-90), pomogą lepiej zorganizować przestrzeń w pomieszczeniu, jak również zwiększą bezpieczeństwo użytkowania łazienki.


Dodatkowe funkcje wanny, zwiększone bezpieczeństwo w łazience
Wykonane z trwałego hartowanego szkła ścianki prysznicowe i przegrody mogą nie tylko doskonale uzupełnić kabinę prysznicową, ale także zwiększyć wygodę i funkcjonalność wanny – dzięki temu zapobiegamy wylewaniu się wody, a korzystając z wanny można poczuć się jak pod prysznicem. To z kolei przekłada się na łatwiejsze utrzymanie wyposażenia wnętrza w dobrym stanie (bez zniszczeń przez wylewającą się wodę), jak również na zwiększoną higienę w łazience. Mniej wilgoci sprzyja zdrowszemu i bardziej komfortowemu korzystaniu z łazienki. Ścianki ze szkła hartowanego mogą być wykorzystane z powodzeniem do stworzenia narożnej kabiny prysznicowej, do uzupełnienia brakujących elementów w kabinie, którą już mamy zainstalowaną, ale również do obudowania wanny w nowoczesny i zgodny z trendami sposób.
Oto wybrane cechy szklanych przegród (modele: walk-in KOŁO GEO (80-120)) oraz ścian prysznicowych Koło (modele: ŚCIANKA BOCZNA GEO 80, 90) , na które warto zwrócić uwagę decydując się na zakup:
– możliwość stworzenia rozwiązań typu Walk-in,
– szeroka gama rozmiarów umożliwia dopasowanie przegród i ścian do wanien i brodzików w różnych rozmiarach,
– szkło hartowane gwarantuje odporność na uderzenia i rysowanie, jak również na środki czystości,
– możliwość łatwego kompletowania również z brodzikami, np. Geberit Sestra i Geberit Setaplano (w zależności od modelu),
– możliwość kompletowania z drzwiami przesuwnymi pivot i bifold Geo (w zależności od modelu).


Nowoczesność w każdej łazience
Ścianki i przegrody z hartowanego szkła to wyjątkowo nowoczesne elementy wyposażenia łazienki, które dają wiele możliwości konstrukcyjnych w pomieszczeniu. Pozwalają łatwo i bezpiecznie dopasować przestrzeń do potrzeb użytkowników, ułatwiają zachowanie higieny w łazience, sprzyjają utrzymaniu pozostałych elementów w dobrym stanie i są wyszukane estetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.