Różnorodność wanien od Polysan

Czeska marka Polysan ma w swojej ofercie zarówno klasyczne, jak i nietypowe kształty wanien. Choć ich formy są bardzo różnorodne, łączą je wspólne cechy – wysokie klasy wzornictwo, nowoczesne materiały i funkcjonalność.

fot. polysan.cz

Kabina prysznicowa czy wanna, a może jedno i drugie? Wybór właściwego rodzaju ceramiki sanitarnej do łazienki to dopiero początek. Jeśli zapadnie decyzja o wyborze wanny, trzeba jeszcze znaleźć model o odpowiednim kształcie, a wybór form wanien jest dziś naprawdę wielki. Wystarczy spojrzeć na ofertę czeskiego producenta, specjalizującego się w wannach, brodzikach oraz kabinach prysznicowych. Polysan to marka, która jest obecna na europejskim rynku od 20 lat. To wystarczająco długi okres, aby zyskać bezcenne doświadczenie w produkcji wanien, które Polysan wykorzystuje ze świetnymi rezultatami.Czeskie wanny są obecnie wykonywane z 4 milimetrowych, bardzo trwałych płyt z czystego akrylu. Ich dni jest wzmacniane dodatkową warstwą, w specjalny proces utwardzania gwarantuje idealnie gładką powierzchnię. W ofercie Polysan znajdują się także wanny innych materiałów, np. nowoczesnego kompozytu.

fot. polysan.cz

Wyróżniającą cechą wanien tej firmy jest jednak różnorodność form. Wśród nich można znaleźć praktycznie każdy kształt i typ wanny: wolnostojące, narożne, asymetryczne, wpuszczane w podłogę, owalne, prostokątne, okrągłe, wanny specjalne – zaokrąglone z przodu i proste na pozostałych krawędziach. Ciekawym modelem wanny Polysan jest choćby klasyczna wanna Marlene o prostym, lecz zachwycającym kształcie, który doskonale wpisze się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Innym przykładem jest wolnostojąca Reduta, o eleganckim kształcie i cienkich rantach, dostępna m.in. w modnej czerni. Wśród wanien Polysan są także zupełnie wyjątkowe modele, jak np. okrągła Oblo, w której kąpiel mogą brać dwie osoby jednocześnie.
Każdy z modeli Polysan nie tylko świetnie się prezentuje i zapewnia wysoką trwałość, ale także daje bardzo komfortowe warunki do kąpieli, co jest szczególnie ważne dla miłośników relaksu we własnej wannie.

zdjęcie główne: www.polysan.cz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.