Ścianki prysznicowe i do wanny

 

Firma Sanitec posiada w swojej ofercie szeroki wybór interesujących, eleganckich i prostych ścianek łazienkowych, dzięki którym możliwe jest obudowanie kabiny prysznicowej oraz wanny i przystosowanie ich w ten sposób do jak najwygodniejszego korzystania z nich na co dzień.

Zalety ścianek łazienkowych

Pomijając niewątpliwe zalety ścianek łazienkowych, takie jak np. ograniczenie rozchlapywania się i rozlewania się wody po pomieszczeniu, warto także zwrócić uwagę na fakt, że są to elementy sprzyjające nadaniu wnętrzu łazienki bardziej eleganckiego charakteru oraz wprowadzeniu do wnętrza akcentu pomysłowości i fantazji. Przezroczyste, czyste albo zdobione ścianki łazienkowe, ułatwiają zachowanie w łazience higieny i ograniczenie niepożądanego i trudnego w kontroli rozprzestrzeniania się wody (zasłonienie wanny podczas kąpieli znacznie ogranicza niekontrolowane wylewanie się wody, pomaga także uniknąć konieczności rozkładania ręczników i chodniczków mających chronić podłogę przed kałużami wody). Dzięki swojej lśniącej powierzchni sprzyjają także nadaniu pomieszczeniu charakteru lekkości i świeżości. Subtelne błyszczące powierzchnie ścianek to także elementy zdecydowanie podnoszące walor estetyczny pomieszczenia. Dzięki tego rodzaju dodatkom pomieszczenie łazienkowe nabiera znacznie bardziej wyszukanego charakteru dając użytkownikom dodatkową satysfakcję, bez względu na to, czy jest to łazienka przeznaczona dla rodziny czy dla osób żyjących samotnie. Ścianka do obudowania prysznica lub wanny to dobre rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie kilku pozytywnych efektów zarazem: 1) łatwiejsze utrzymanie higieny w łazience; 2) zapobieganie rozchlapywaniu wody; 3) ochrona podłogi przed nadmierną wilgocią; 4) akcent wyrafinowania i elegancji; 5) lekkość, błysk i atmosfera świeżości w łazience.

Ścianki firmy Sanitec

Umieszczenie w łazience delikatnej, lśniącej ścianki oddzielającej wanną albo prysznic od pozostałej części pomieszczenia to doskonały ruch zwiększający walory praktyczne i estetyczne pomieszczenia. Warto zapoznać się z ofertą firmy Sanitec i zaczerpnąć inspiracji do urządzenia własnej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.