System nagłaśniający do wanny ViSound Villeroy&Boch

Aromatyczna kąpiel w wannie przy dźwiękach ulubionej muzyki to chyba najlepszy sposób na chwilę relaksu. Używanie sprzętu grającego w pobliżu wanny pełnej wody może być kłopotliwe, jednak Villeroy&Boch znalazał na to rozwiązanie – system nagłaśniający, który zamienia wannę w… głośnik.
Poczuć brzmienie

ViSound
fot. czasnawnetrze.pl

Gorąca kąpiel i relaksująca muzyka to dwie przyjemności, które dzięki Villeroy & Boch można połączyć w jedno. Z innowacyjnym systemem nagłaśniającym ViSound do zastosowania w wannach Villeroy&Boch, do kąpieli przy muzyce nie będziemy potrzebować żadnych dodatkowych urządzeń. System został zaprojektowany przy współpracy z ekspertem od sprzętu audio, dzięki czemu emitowany przez niego dźwięk idealnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których dominują gładkie powierzchnie. ViSound składa się z czterech przetworników dźwięku, które sprawiają, że brzmienie rozchodzi się w wannie jak w komorze rezonansowej. System zawiera 2 głośniki wysokotonowe i 2 niskotonowe co zapewnia pełny efekt stereofoniczny oraz odbiornik do odtwarzania plików muzycznych. Wszystkie te udogodnienia zapewniają wysoką jakość dźwięków, które za sprawą rozchodzących się w wodzie wibracji można nie tylko usłyszeć, lecz także poczuć.

Prosta obsługa

ViSound
fot. villeroyboch.informatorbudownictwa.pl

Muzykę można uruchomić za pomocą urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, np. smartfonów czy tabletów. System jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Aby go uruchomić, wystarczy włączyć funkcję Bluetooth na dowolnym urządzeniu, takim jak: iPhone, iPad, telefon komórkowy, czy odtwarzacz MP3, wyszukać ViSound i wybrać „Villeroy & Boch 2”.

Szybki montaż, bezpieczne użytkowanie
System nagłaśniający ViSound można zamontować we wszystkich wannach Villeroy & Boch: Quarylowych, akrylowych i z hydromasażem. Montaż jest prosty i trwa nie więcej niż 10 minut. Dzięki temu, że cały system jest ukryty i zamknięty w wodoodpornym pudełku w wannie, nie szkodzi mu znajdująca się w łazience wilgoć. Jest bezpieczny mimo podłączenia do domowej sieci elektrycznej.

Zdjęcie główne: www.todays-woman.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.