Urządzanie łazienki – obudowy do wanien

Umieszczenie obudowy do wanny to krok w kierunku stworzenia o wiele wygodniejszej i bezpieczniejszej niż dotychczas łazienki. Umożliwia to zmniejszenie ryzyka wypadków (poślizgnięcia itp.), jak również sprzyja zachowaniu higieny we wnętrzu i mniejszego zużycia np. powierzchni podłogowej.

Dodatek do wanny prostokątnej i asymetrycznej

Wzbogacenie wnętrza o panel lub obudowę do wanny to praktyczne rozwiązanie bez względu na to, czy mamy klasyczną wannę w prostokątnym kształcie, czy wannę asymetryczną, która może być nieco bardziej wymagająca w eksploatacji.

Obudowy do wanien gwarantują większy komfort i higienę korzystania z wanny zapobiegając rozlewaniu się wody i niszczeniu się powierzchni podłogi, jak również rozprzestrzenianiu się wilgoci (utrudnia to namnażanie się szkodliwych grzybów i bakterii). Sprzyjają bezpieczeństwu podczas korzystania z łazienki – dzięki obudowom do wanny można uniknąć poślizgnięcia, upuszczenia różnych przedmiotów na mokrą powierzchnię podłogi itp. Obudowa do wanny to dodatek nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny – może pomóc ukryć niedoskonałości w wystroju łazienki lub dodatkowo upiększyć zadbane wnętrze nadając mu bardziej nowoczesnego charakteru. Możliwość różnorodnego umieszczenia obudowy do wanny ułatwia aranżację łazienki – bezpieczne i higieniczne wnętrze łazienkowe można stworzyć umieszczając obudowę do wanny z boku bądź z przodu (obudowa frontowa).

  • Obudowy z linii SPLIT, boczne lub frontowe (prawa lub lewa), doskonale sprawdzą się w nowoczesnej łazience urządzonej w stylu minimalistycznym – w ich konstrukcji przeważają linie proste i powierzchnie bez ozdobnych zagięć. Obudowy te można kompletować z wannami z tej samej serii (wanna asymetryczna SPLIT). Podobną propozycję stanowią panele typu UNI2, boczne lub frontowe, wykonane z wilgocioodpornego materiału MDF z wykończeniem z PCV.
  • Obudowa do wanny typu Agat o formie zbliżonej do stylu klasycznego w łazience, łączy gładką zaokrągloną powierzchnię z zagięciem na jednym końcu, podobnie jak obudowa NEO PLUS o jasnej i błyszczącej półeliptycznej krzywiźnie. Interesujące połączenie klasyki z lekko kanciastym wykończeniem stanowi obudowa do wanny ELIPSO (do asymetrycznych wanien Elipso).

Bezpieczeństwo w łazience i lepszy wystrój wnętrza
Obudowa do wanny może ukryć niedoskonałości w wystroju łazienki, jak również odnowić charakter wnętrza. To wyjątkowo funkcjonalny dodatek, który sprzyja zachowaniu bezpieczeństwa i higieny w łazience.Obudowa-do-wanny-ELIPSO-150-x-100-prawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.