Villeroy&Boch Just Silence – innowacyjna wanna SPA

Wanna ogrodowa Just Silence to połączenie doskonałego designu i komfortu. Jej proste linie i kubistyczna forma to hołd dla współczesnej architektury, a imponujące rozwiązania technologiczne umożliwają idealny relaks w domowych warunkach.

Purystyczna i wyrazista

fot. villeroy-boch.pl
fot. villeroy-boch.pl

Projektantem wanny Just Silence jest Chris Hegeman – autor nowoczesnych i funkcjonalnych, a do tego wielokrotnie nagradzanych kolekcji Villeroy&Boch. Jak sam mówi: „Design to dla mnie więcej niż nadawanie przedmiotom formy”. Produkty muszą nie tylko dobrze wyglądać, lecz również niezawodnie działać. Te słowa z pewnością można odnieść do wanny Just Silence, która w tym roku została uhonorwana „Oscarem designu”, czyli nagrodą Red Dot Awards. Zgodnie z zasadami minimalizmu, nie ma w niej żadengo zbędnego elementu, mimo to, wanna wygląda bardzo atrakcyjnie i może być prawdziwą ozdobą tarasu lub ogrodu. Zredukowana forma ma nie tylko walory estetyczne – pozwoliła uzyskać aż 5 wygodnych miejsc leżących z zagłówkami. Wanna Just Silence została doceniona za purystyczny i wyrazisty wygląd, jednak design to nie jej jedyna zaleta.

Dla wszystkich zmysłów

fot. pro.villeroy-boch.pl
fot. pro.villeroy-boch.pl

W nowoczesnej wannie SPA Villeroy&Boch w każdej chwili można poczuć się jak na błogich, odprężających wakacjach. Kąpiel na świeżym powietrzu, w zaciszu własnego ogrodu to idealny sposób na zregenerowanie ciała w samotności lub przyjemne spędzanie czasu w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Jest to możliwe dzięki dużym wymiarom wanny: 213cm x 224cm x 86cm oraz funkcjonalnemu rozwiązaniu jej wnętrza. Wrażenie robi także jej wyposażenie . Osiem wymiennych paneli pozwala korzystać z kilku rodzajów masażu: rozluźniającego mięśnie barków, likwidującego napięcie karku, pulsacyjnego, rotacyjnego wzdłuż kręgosłupa lub wybranych odcinków pleców. Wygodne zagłówki dają możliwość regulacji do pozycji siedzącej lub leżącej. Twórcy wanny Just Silence zatroszczyli się o przyjemne doznania dla wszystkich zmysłów – za pomocą oświetlonego panelu dotykowego można strować urządzeniem stereofonicznym z połączeniem Bluetooth dla przyjemności słuchania muzyki oraz biegnącą dookoła szyną świetlną, zapewniającą razem z oświetloną kaskadą nastrojowe oświetlenie.

Źródło: www.villeroy-boch.pl
Zdjęcie główne: www.villeroy-boch.hu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.