Wanna z funkcjami prysznica – seria NOVA PRO PREMIUM

Tradycyjna wanna wraca do łask wraz z nowoczesnymi akcesoriami wzbogacającymi ją o funkcje prysznica. Parawany nawannowe i zagłówki to jedne z najmodniejszych i najciekawszych akcesoriów, które znajdziemy obecnie na rynku wyposażenia łazienkowego.

Wanny NOVA PRO PREMIUM z dodatkami

Marka KOŁO oferuje interesującą kolekcję NOVA PRO PREMIUM, w której znajdziemy solidne i eleganckie wanny w różnych rozmiarach oraz serię dodatków polepszających funkcjonalność wanny, takich jak parawany wykonane ze szkła przezroczystego Reflex® oraz wygodne zagłówki z technogelu®, które można kompletować z dowolnymi wannami akrylowymi. Wanny z serii NOVA PRO PREMIUM to jedne z najwyższej jakości urządzeń łazienkowych, a szeroka rozpiętość rozmiarów znacznie ułatwia dobór odpowiedniej wanny do danej łazienki; dostępne wielkości tych wanien mieszczą się w zakresie: 140×70 cm, 150×70 cm, 160×70 cm, 160×75 cm, 170×70 cm, 170×75 cm, 180×80 cm. Wanny wyposażone są w opływ boczny lub opływ na środku, co może okazać się pomocne w aranżacji bardziej wymagającej przestrzeni. Wanny NOVA PRO PREMIUM to najwyższej jakości urządzenia wykonane z akrylu – są odporne na rozmaite czynniki mechaniczne (uderzenia itp.) oraz chemiczne (np. środki czystości), a ich połyskująca biała powierzchnia idealnie komponuje się z wystrojem praktycznie każdej łazienki, od prostych i surowych pomieszczeń, przez te o klasycznym wystroju aż po łazienki urządzone w duchu nowoczesnego minimalizmu.

Dodatki takie jak parawany nawannowe zwiększają funkcjonalność wanny oraz sprawiają, że korzystanie z łazienki staje się bardziej komfortowe. Te nowoczesne ścianki z przezroczystego materiału Reflex® zamontować można wraz z wanną NOVA PRO PREMIUM, aby uzyskać efekt wanny i prysznica w jednym. Ścianka chroni przed rozchlapywaniem się wody i wynikającemu stąd nieporządkowi, w tym nadmiernemu zawilgoceniu powierzchni, zwłaszcza przestrzeni międzypłytkowej (zapobiega np. rozwijaniu się pleśni na fugach). Zagłówki z technogelu® to z kolei urządzenie, dzięki któremu można się łatwiej zrelaksować np. podczas wieczornej kąpieli po stresującym dniu. Delikatny szary kolor wyróżnia się na tle bieli wanny i stanowi zachętę do pełnego wykorzystania najlepszych funkcji wanny.

Łazienka w nowej odsłonie – małe domowe SPA

Położenie akcentu na wannę w czasie remontu łazienki może okazać się rozwiązaniem, które doskonale odpowie na nasze potrzeby – wyposażenie wanny w dodatki takie jak parawany nawannowe i zagłówki zwiększa funkcjonalność wanny pozwalając nam na wygodniejsze i bardziej relaksujące kąpiele bądź na szybki prysznic bez konieczności instalacji osobnej kabiny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.