Wanny narożne – przegląd

Wanna narożna do ciekawe rozwiązanie do pomieszczeń o niewielkiej, ograniczonej przestrzeni, które umożliwia efektywne zaaranżowanie niedużej łazienki oraz nadanie jej wyjątkowego charakteru przypominającego prywatne centrum SPA. Umieszczenie tego rodzaju wanny może zupełnie zmienić charakter pomieszczenia, nie odbierając mu przy tym praktycznego charakteru.

Wanna w kształcie trójkątnym – zalety rozwiązania

Nie w każdej łazience mamy możliwość umieszczenia wygodnej, acz, być może, nieco zbyt obszernej prostokątnej wanny, w której można by zrelaksować się po całym dniu pełnym wyzwań. Często w łazience brakuje również miejsca na zwykłą, kwadratową kabinę prysznicową – w takich przypadkach warto spróbować umieścić w łazience wannę narożną, przypominającą nieco, tak z wyglądu, jak i z funkcji, małe jacuzzi. Dzięki tego rodzaju sanitariatowi mamy możliwość urządzenia naszej łazienki w taki sposób, żeby przypominać ona mogła prywatne centrum SPA, w którym można by zrelaksować się po całym dniu pełnym wyzwań. Tego rodzaju wanna to nie tylko praktyczne rozwiązanie do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni, umożliwiające znaczną oszczędność miejsca we wnętrzu pokoju, ale także dobry sposób na urządzenie pomieszczenia w estetycznie wyszukany i zadowalający sposób. Narożna wanna sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach przystosowanych do potrzeb osób mieszkających samotnie; dla rodzin z dziećmi lepszym rozwiązaniem byłaby bardziej tradycyjna kabina prysznicowa albo prostokątna, zdecydowanie obszerniejsza i wygodniejsza wanna, przede wszystkim dlatego, że większość akcesoriów dla dzieci, jak np. mobilne plastikowe wanienki przystosowane są raczej do głębokich, podłużnych wanien na planie prostokąta, a niekoniecznie do wanien narożnych.

Aranżacja współczesnej łazienki – wanna narożna

W ofercie mebli firmy Sanitec znajdziemy liczne propozycje narożnych wanien, w różnych opcjach kolorystycznych i o powierzchniach o różnego rodzaju wykończeniu, dzięki którym możliwa staje się aranżacja pomieszczeń we współczesnym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.