Wanny prostokątne i akcesoria

Wybór wanny to jeden z najistotniejszych kroków w trakcie urządzania łazienki. Do łazienek urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym świetnie pasują prostokątne wanny, które można obecnie uzupełnić o akcesoria, które zwiększają estetyczną i praktyczną funkcję urządzenia.


Jeden dodatek – zwiększona funkcjonalność wanny
Nawet najprostsza wanna nabierze zupełnie nowego charakteru, jeśli dodamy do niej panel, boczną ściankę, która nada jej dodatkowych funkcji, takich jakie spełnia prysznic. W ten sposób zdecydowanie zwiększy się funkcjonalność i wygoda łazienki – dylemat: wanna czy prysznic? – nie będzie mieć miejsca w takim miejscu. Wykonane z hartowanego szkła ścianki ponadto umożliwiają utrzymanie pozostałego wyposażenia łazienki w znacznie lepszej kondycji przez dłuższy czas, a to dzięki temu, że ścianki zapobiegają przypadkowemu rozlewowi wody, który mógłby np. uszkodzić podłogę stworzoną z kafelków i fug. Mniej rozlanej wody i wilgoci w pomieszczeniu to większa higiena i zdrowie domowników – ścianki i obudowy do wanny, takie jak parawan nawannowy GEO utrudniają namnażanie się drobnoustrojów i powstawanie pleśni i grzybów.
Wanna prostokątna, np. model OPAL PLUS (170×70 cm), to doskonały wybór do minimalistycznej łazienki o nowoczesnym charakterze. Lśniąca biel urządzenia, jak również najnowsze rozwiązania technologiczne, np. antypoślizgowa powłoka AntiSlide, to zdecydowane atuty tego modelu wanny, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zwiększone bezpieczeństwo takiej wanny dzięki specjalnej powłoce to powód, dla którego warto wybrać taką wannę do łazienki, z której korzysta cała rodzina.
Szary zagłówek akrylowy wykonany z materiału technogel® to jeszcze jeden element, dzięki któremu łazienka może stać się miejscem prawdziwego relaksu.
Styl, bezpieczeństwo i wielofunkcyjność urządzeń łazienkowych
Wanny prostokątne KOŁO wykonane z najwyższej jakości trwałego na uszkodzenia akrylu łączą w sobie to, co najlepsze w obecnych trendach wnętrzarskich: jakościowe materiały, kształt umożliwiający zwiększanie funkcjonalności (parawan, zagłówek), wyszukany design (lśniąca biel powłok i gładkie wykończenie).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.