Wygoda w łazience: wanny COMFORT PLUS

Aranżacja łazienki może wiązać się z odświeżeniem i poprawą jej wyglądu, ale może również mieć na celu zwiększenie funkcjonalności i komfortu pomieszczenia. Wymiana wanny na model stworzony do odprężającej kąpieli i relaksu to rozwiązanie dla osób, które w swojej łazience cenią wygodę i możliwość regeneracji.

Wanny COMFORT PLUS
Wanny z serii COMFORT PLUS to jedne z najwyższej jakości urządzeń łazienkowych, a szeroka gama dostępnych rozmiarów ułatwia dobór odpowiedniej wanny do łazienki, bez względu na jej rozmiar; w ofercie producenta znajdziemy wanny w wielkości od 150×75 cm do 190×90 cm. Dzięki temu wanna taka znakomicie sprawdzi się zarówno w niewielkiej łazience, np. przeznaczonej dla 1 osoby, jak i w przestronnym pomieszczeniu, z którego korzystać może więcej osób (to również dobry wybór dla rodzin z dziećmi). Wanna wyposażona w uchwyty, zagłówek i siedzisko to idealne rozwiązanie również dla starszych – taka konstrukcja zapewnia poczucie stabilności i bezpieczeństwa podczas korzystania z łazienki. Siedzisko i zagłówek to przede wszystkim znacznie zwiększony komfort kąpieli, sprzyjający codziennej regeneracji sił. Wanny z linii COMFORT PLUS to urządzenia łączące w sobie najwyższej jakości materiały, design i rozwiązania techniczne – np. wanna COMFORT PLUS o wielkości 180×80 cm z uchwytami wykonana jest z akrylu wysoce odpornego na uderzenia i środki czystości, posiada lśniącą białą powierzchnię przełamaną delikatną szarością zagłówka i siedziska, jej wymiary gwarantują bezpieczeństwo i wygodę korzystania, a dzięki swojemu ogólnemu wyglądowi doskonale wpisuje się ona w trendy i uzupełni wnętrze dowolnej łazienki. Wanna ta, jak wszystkie wanny akrylowe, może być wyposażona w dodatkowy parawan nawannowy, umożliwiający korzystanie z wanny podobnie jak z kabiny prysznicowej. Szybki prysznic jest możliwy nawet w łazience bez kabiny prysznicowej – wystarczy połączyć wannę COMFORT PLUS z parawanem nawannowym KOŁO GEO.

Wanna wielofunkcyjna w nowoczesnej łazience
Obecne trendy wnętrzarskie zachęcają do wzbogacania wanien o dodatkowe akcesoria, dzięki którym można uzyskać zarówno efekt wanny-prysznica (parawan), jak i zwiększyć funkcjonalność samej wanny (siedzisko, zagłówek, uchwyty i in.). Jest to dobra propozycja, jeśli zależy nam na przemianie naszej łazienki w miejsce wyjątkowo wygodne i praktyczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.