Cersanit CleanOn – toaleta bez bakterii

Bezkołnierzowe miski wc to jeden z najważniejszych trendów ostatniego roku. Coraz więcej osób chce, aby ich łazienka była nie tylko funkcjonalna i estetyczna, ale także higienicznie czysta. W tym celu należy koniecznie zadbać o czystość toalety, a miska bez kołnierza doskonale to ułatwia. Na rynku mamy już kilka dobrych propozycji misek bezkołnierzowych, jedną z nich jest CleanOn marki Cersanit.

Bez kołnierza, bez bakterii

CleanOn
fot. artlazienkowe.pl

Do tego, że nowoczesne technologie wkraczają w każdą sferę naszego życia zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Nie brakuje ich także w wyposażeniu łazienek, zwłaszcza w różnego rodzaju nowoczesnych bidetach i miskach ustępowych. W przypadku nowych modeli misek wc innowacyjne rozwiązania służą przede wszystkim maksymalnemu zwiększeniu czystości i higieny, dzięki którym łazienka staje się bardziej bezpiecznym i przyjaznym miejscem. Taką funkcję pełnią miski bezkołnierzowe. Brak zakamarków, dokładne spłukiwanie i łatwy dostęp do całej powierzchni to główne zalety misek tego typu. Miska bezkołnierzowa CleanOn w ofercie Cersanit ma do zaoferowania jeszcze więcej.

Skuteczniejsze spłukiwanie

CleanOn
fot. ryneklazienek.pl

Technologia CleanOn w miskach Cersanit została zastosowana w modelach z kolekcji Parva i Carina. Podobnie jak w innych produktach tego typu miska została zaprojektowana tak, aby wyeliminować trudno dostępne miejsca, w których może gromadzić się brud i chorobotwórcze drobnoustroje, które z łatwością rozprzestrzeniają się po całej łazience. Specjalny profil miski daje możliwość oczyszczenia całej jej powierzchni, ale to nie wszystko. Dodatkową zaletą produktów z technologią CleanOn jest efektywne spłukiwanie. Wewnętrzny kształt miski oraz kierunek strumienia wody zapewnia dokładniejsze mycie, a w efekcie bardziej higieniczną i świeżą toaletę. Czy w toalecie może być jeszcze czyściej? Okazuje się, że tak. Miski CleanOn można wyposażyć w antybakteryjną deskę duroplastową w wersji standardowej i wolnoopadającej. Z takimi rozwiązaniami w toalecie nie musimy drżeć na myśl o zarazkach.

Zdjęcie główne: www.elzet.sklep.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.