Ciche i oszczędne spłukiwanie

Urządzając WC przeważnie zwracamy uwagę na komfort użytkowania i zewnętrzny wygląd urządzenia. Choć obie te cechy są bardzo ważne, warto także pamiętać o ekonomicznej stronie eksploatacji toalety, a także często pomijanym szczególe – głośności spłukiwania wody. Nowy stelaż podtynkowy marki Koło dba zarówno o nasz portfel, jak i o intymność korzystania z WC.

przycisk Koło Unit 1
przycisk Koło Unit 1

W trakcie codziennych, domowych czynności niełatwo jest stale kontrolować ilość zużywanej wody. Wiele z nich robimy niemal mechanicznie, a niektóre, takie jak spłukiwanie wody w toalecie, trudno jest precyzyjnie kontrolować. Ma to negatywny wpływ zarówno na otoczenie, jak i wysokość naszych rachunków. Inwestycja w ekologiczne, oszczędne urządzenia w toalecie obniża wydatki, a dodatkowo odciąża środowisko.

Choć pierwszy argument przemawia do wyobraźni większości z nas, to wpływ głośności spłukiwanej wody może wydać się przesadą. Jednak w praktyce głośne spłukiwanie może przeszkadzać, zwłaszcza w małych mieszkaniach lub blokach, gdzie do uszu domowników i sąsiadów często docierają różne niepożądane dźwięki. Zastosowanie cichego mechanizmu w instalacji WC to dodatkowy komfort i troska o intymność wszystkich mieszkańców domu.

Nowy stelaż podtynkowy Koło Unit 1 to sposób na ciche i bardziej ekonomiczne korzystanie z WC oraz przyjemniejszy wygląd pomieszczenia. Urządzenie pozwala na ukrycie całej instalacji w ścianie i zamontowanie miski podwieszanej. Stelaż stworzony specjalnie z myślą o niewielkich pomieszczeniach posiada wyjątkowo małą, jak na standardy rynkowe, głębokość zabudowy. Cichy zawór napełniający to ukłon w stronę wszystkich, którzy pragną pełnego komfortu przy korzystaniu z toalety.
Stelaż podtynkowy Unit 1 umożliwia spłukiwanie wody w systemie 4/2 l, dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet 33 proc. wody w porównaniu do zwykłego ustawienia. Takiej oszczędności w domowym budżecie nie sposób przeoczyć, a biorąc pod uwagę niewielkie zasoby czystej wody w naszym kraju, stosowanie ekologicznych urządzeń w domowym zaciszu to korzyść wielokrotna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.