DuoFresh Geberit – sposób na nieprzyjemne zapachy w toalecie

Nieprzyjemne zapachy z toalety psują dobry nastrój? Nowy moduł DuoFresh marki Geberit pozwala bardzo skutecznie pozbyć się brzydkich zapachów w łazience.

Likwidować a nie maskować

fot. geberit.co.uk

Łazienka to nie tylko oaza relaksu, czy domowe spa, ale nierzadko także pomieszczenie wielofunkcyjne. W wielu polskich domach łazienka jest połączona z toaletą, co z jednej strony może być wygodnym, a z drugiej kłopotliwym rozwiązaniem. Wyobraźmy sobie, że po długim i ciężki dniu udajemy się do łazienki, aby wziąć długą oczekiwaną kąpiel, tymczasem po wejściu do pomieszczenia czujemy brzydki zapach z toalety. Takie sytuacje należą do codzienności osób, które są posiadaczami łazienki połączonej z toaletą. Oczywiście są rozwiązania, które pomagają zaradzić tego rodzaju sytuacjom, należą do nich m.in. odświeżacze powietrza lub kostki wc, które mają za zadanie maskować przykry zapach. Można jednak rozwiązać ten problem jeszcze skuteczniej. Znana z innowacyjnych rozwiązań niemiecka marka Geberit oferuje nowy moduł, przeznaczony do spłuczek Geberit Sigma i większości spłuczek podtynkowych Geberit, zamontowanych w ciągu ostatnich 10 lat, pod warunkiem posiadania połączenia sieciowego .

Jak działa DuoFresh Geberit
Sposób działania modułu jest bardzo pomysłowy, a jednocześnie prosty. Urządzenie wyciąga powietrze z miski wc przez tę samą rurę, którą trafia do niej woda i w ten sposób brzydki zapach nie rozprzestrzenia się w łazience, ale jest z niej usuwany. Obecność czujnika zbliżeniowego sprawia, że mechanizm uruchamia się automatycznie, gdy ktoś zacznie korzystać z miski ustępowej. Jest to bardzo skuteczne rozwiązanie, a do tego nie wymaga stosowania żadnych chemicznych substancji, jak w przypadku odświeżaczy powietrza. Jego dodatkową zaletą jest także dyskretne oświetlenie ledowe, dzięki któremu spłuczka zyskuje nowoczesny i elegancki wygląd. Montaż i obsługa modułu są proste, jednak jego instalacja wymaga pomocy fachowca. Z tego względu o zamontowaniu DuoFresh najlepiej pomyśleć przy okazji remontu łazienki.

Zdjęcie główne: www.geberit.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.