Ekologia w łazience

Decydując się na urządzanie lub remont łazienki oraz toalety powinniśmy mieć na względzie nie tylko jej estetykę, komfort, funkcjonalność, ale także powinniśmy zwrócić uwagę na oszczędzanie wody. W ofercie Sanitec KOŁO znajdziemy produkty zmniejszające zużycie wody i ułatwiające utrzymanie czystości oraz higieny.

wc oszczędzające wodę

Urządzenia w ekologicznej łazience powinny być odpowiednio zaprojektowane oraz umieszczone na specjalnych podtynkowych stelażach. W ofercie Sanitec KOŁO można już kupić miski ustępowe z bardzo oszczędnym spłukiwaniem 4 lub 2 litry. Jednym z powodów opracowania takiego innowacyjnego typu WC była przede wszystkim troska o ekologię oraz wymiar ekonomiczny związany z oszczędnością wody w gospodarstwie domowym.

Design i ekologia

Miski ustępowe KOŁO Sign Art oraz SIGN (4/2l) są niezwykle stylowe i na pierwszy rzut oka nie różnią się od innych urządzeń tego typu. Jednakże są one całkowicie inaczej skonstruowane, dzięki czemu jest możliwość efektywnego spłukiwania przy użyciu mniejszej ilości wody. Design urządzeń będzie pasował do nowoczesnych, jak i klasycznych łazienek oraz toalet i będzie wspaniale komponował się z różnymi kolorami oraz fakturami płytek ceramicznych.

Przede wszystkim higiena

wc i bidet
Łatwe utrzymanie w czystości urządzeń sanitarnych także sprzyja ekologii, ponieważ do czyszczenia wykorzystuje się mniejsze ilości detergentów oraz wody. Na przykład w misce ustępowej typu Rimfree nie ma wewnętrznego kołnierza, pod którym mogłyby się gromadzić zanieczyszczenia i bakterie. Brak kołnierza zdecydowanie ułatwia także czyszczenie miski ustępowej. Wszystkie urządzenia tej serii są pokryte specjalną powłoką Reflex, która sprawia, że na powierzchni urządzeń osadza się o wiele mniej zanieczyszczeń i osadów mineralnych.
Warto w swojej łazience oraz toalecie zadbać o środowisko naturalne. Dzięki oszczędności wody oraz mniejszemu zużyciu detergentów będziemy mogli także podreperować domowy budżet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.