Ekologiczna łazienka

Praktykowanie troski o środowisko naturalne może mieć miejsce również w łazience – wiele linii produktów marki KOŁO stworzonych jest z wykorzystaniem technologii ułatwiających utrzymywanie higieny z wykorzystaniem niewielkiej ilości środków czyszczących.

Proste rozwiązania w łazience eko

Oto kilka pomysłów, które warto stosować podczas korzystania z łazienki, jak również w czasie jej porządkowania, aby w prosty sposób zadbać o środowisko naturalne.

  1. Redukcja ilości wykorzystywanych środków czystości – produkcja mniejszej ilości chemicznych płynnych odpadów z czyszczenia łazienki to dobry krok w kierunku ekologii – nasza kieszeń będzie mniej obciążona wydatkami na nierzadko kosztowne detergenty, a poczucie ulgi z dobrze i ekologicznie wykonanych porządków w łazience będzie niezastąpione. Marka Koło wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników – technologia Rimfree dotyczy kształtu muszli klozetowej – eliminacja wewnętrznego kołnierza muszli to mniej powierzchni do czyszczenia. Dzięki prostemu kształtowi urządzenia sprzątanie jest także znacznie prostsze, a zatem ilość czasu i środków, które musimy na to poświęć jest mniejsza. Ponadto, technologia Reflex zapobiega namnażaniu się bakterii, a dzięki temu utrzymywanie higieny w łazience w duchu ekologicznym staje się całkiem proste i przyjemne. Produkty z linii Nova Pro, Nova Pro No Barriers, Style, Traffic oraz Life wpisują się w ekologiczny trend i mogą stanowić doskonałe narzędzia do praktykowania troski o środowisko w łazience.
  2. Redukcja zużycia wody – to wyjątkowo istotna kwestia w obecnych czasach, w których coraz częściej mówi się o kryzysie wodnym i konieczności oszczędzania tego surowca naturalnego dla kolejnych pokoleń. Urządzenia sanitarne Koło wykonane są z wykorzystaniem mechanizmów umożliwiających oszczędzanie wody poprzez redukcję jej ilości do spłukiwania toalety. W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami za pomocą produktów Koło oszczędzamy połowę wody, którą w przeciwnym razie należałoby zużyć (2/4 l w porównaniu z toaletami starego typu).
  3. Bidet CERO z syfonem – oto jeszcze jedno urządzenie umożliwiające oszczędność wody, w tym przypadku całkowitą. Urządzenie można uzupełnić specjalnym olejkiem neutralizującym zapach.

Czysta i przyjazna środowisku łazienka

Troska o środowisko naturalne jest coraz bardziej kwestią naszej odpowiedzialności i wrażliwości na otaczający nas świat i potrzeby kolejnych pokoleń. Wyrazić ją można również poprzez urządzenie swojej łazienki w odpowiedni sposób, w czym z pewnością mogą pomóc liczne produkty Koło wykorzystujące technologie opracowane z myślą o oszczędności wody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.